FETHİYE’DE  ŞEHİT AİLELERİNE  İFTAR YEMEĞİ…

FETHİYE’DE  ŞEHİT AİLELERİNE  İFTAR YEMEĞİ…

Fethiye’de Ses Yarışması Heyecanı

Fethiye’de Ses Yarışması Heyecanı

Özel Fethiye Öğrencileri Muğla’da

Özel Fethiye Öğrencileri Muğla’da

BAYRAM’DA TRAFİK  YOĞUNLUĞU İLE İLGİLİ ALINACAK  TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ

BAYRAM’DA TRAFİK  YOĞUNLUĞU İLE İLGİLİ ALINACAK  TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ

İSKOÇYALI   GAYDACILAR  ÇALIŞ  PLAJINDA…

İSKOÇYALI   GAYDACILAR  ÇALIŞ  PLAJINDA…

BAŞKAN SAATCI’DAN DOĞA VE HATEM OKULLARI’NA ZİYARET
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 12 Kasım 2018 - 19:44:56

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Doğa Koleji ile HATEM Okulları’na ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Saatcı, “Atatürkçü, özgür, dürüst bireyler yetiştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum”

Doğa Koleji Kurucusu İbrahim Erdem, İlkokul Müdürü Hasim Değer, Lise Müdürü Hakan Özer, Müdür Yardımcısı Murat Koç tarafından karşılanan Başkan Saatcı, okulun Fethiye’ye hayırlı olmasını diledi. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Başkan Saatcı, “Yapımı esnasında bile işin içindeydik. Doğru, dürüst okulların açılması bizim en büyük dileğimizdir. Doğa Kolejinin yapımına bizler de evlatlarımız için destek olduk. Çocuklarımızın gelişmesinde büyük katkı sağladığını düşündüğüm öğretmen arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Atatürkçü, özgür, dürüst bir birey olarak yetişmesini sağlayan öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah evlatlarımız gelecekte ülkenin köşe taşları olacaklar. Aynı zamanda Doğa Koleji’ni Fethiye’ye kazandırılmasında emeği olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi. Doğa Koleji Kurucusu İbrahim Erdem ise, Başkan Saatcı’ya okulun Fethiye’ye kazandırılması konusunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

“SIK SIK DEĞİŞEN MÜFREDATLARA RAĞMEN…”

HATEM okullarına da bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Behçet Saatcı, “Bu kadar sık değişen müfredat, sık değişen milli eğitim politikası içerisinde doğruyu bularak evlatlarımızı hayata kazandırmak öğretmenlerimiz için gerçekten çok zor. Allah öğretmenlerimize kolaylıklar versin. HATEM Okulları da gerçekten gayet başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyor. Okul Müdürümüz Mehmet Uzunoğlu, Okul Aile Birliği ve tüm okul kadrosunu tebrik ediyorum” dedi.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz