23 NİSAN’I BÜYÜK BİR  COŞKUYLA  KUTLADIK

23 NİSAN’I BÜYÜK BİR  COŞKUYLA  KUTLADIK

EN   ANLAMLI23  NİSAN   SERGİSİ

EN   ANLAMLI23  NİSAN   SERGİSİ

MAKAMLAR   ÇOCUKLARIN

MAKAMLAR   ÇOCUKLARIN

OKUL YARARINA KERMES

OKUL YARARINA KERMES

ÖZEL  FETHİYE’DE  23  NİSAN  SEVİNCİ

ÖZEL  FETHİYE’DE  23  NİSAN  SEVİNCİ

Altyapı Hocalarından ‘Birlik’ Mesajı
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 7 Kasım 2018 - 19:35:57

Fethiyespor Kulübü alt yapı hocaları Fethiyespor Teknik ekibine ziyaret düzenledi.

Fethiyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı Koordinatörü Murat Tiryaki önderliğinde altyapı hocaları, geçtiğimiz hafta göreve başlayan Fethiyespor teknik direktörü Tarık Daşgün ve ekibine hoşgeldin ziyaretinde bulunarak Birlik ve Beraberlik mesajı verdiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunulurken, Fethiyespor Kulübü yöneticisi Murat Tiryaki yeni yapılan ve bitim aşamasına gelen altyapı tesis binasını teknik heyete tanıttı. Ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getiren Tarık Daşgün, uzun yıllardır futbol camiasında bulunduğunu fakat ilk kez böyle bir nezaketle karşılaştığını söyledi.

Fethiyespor Teknik Direktörü Tarık Daşgün; “Öncelikle belirtmek isterim ki böyle bir ziyaretten dolayı ben ve ekibim çok mutlu olduk. Yıllardır Anadolu kulüplerinde görev yaptım ancak böyle bir ânı yaşamamıştım. Geldiğimiz günden bu yana kulübümüzle ilgili gördüğümüz pozitif olayların en başında altyapımız geliyor, özellikle geçtiğimiz aylarda başlayan ve bitime yaklaşılan altyapı tesis binası günümüz şartlarında altyapı ve çocuklarımıza verilen değeri ortaya koyuyor. Biz, şu anda bulunduğumuz konuma herkes gibi altyapıdan geldik ve orada olan düşünce yapısını çok iyi biliyoruz, karşılıklı görüş alışverişiyle 2 tarafta birbirimize çok faydalı ve destek olacağımıza eminim. Ben bir kez daha başta Murat Bey olmak üzere tüm hocalarıma bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.

Fethiyespor Altyapı sorumlu yöneticisi Murat Tiryaki ise; “Bugün altyapı hocalarımızla beraber teknik direktörümüz Tarık Daşgün ve ekibine hem hoşgeldiniz demek istedik hem de sonuna kadar altyapı olarak yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Daha önce de belirttiğim gibi bizim mottomuzda daima birlik ve beraberlik var, Bir olduğumuz sürece elde edemeyeceğimiz hiç bir başarı yok buna gerçekten can-ı gönülden inanıyoruz. Geldiği günden bu yana hocamızın isteği, arzusu ve enerjisi bize güç veriyor. Biz, altyapı olarak hocamızdan gelecek olan her isteğe hazırız, karşılıklı olarak detaylı çalışmayla hem altyapı hem de profesyonel takımımız arzulanan ve özlenilen günlere geri dönecektir.” dedi.

Haber/Foto:Bahadır Konuk

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz