MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

İzciler Sahneye Çıktı

İzciler Sahneye Çıktı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Fethiye Lions 25. Yaşında

Fethiye Lions 25. Yaşında

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KERAMETTİN  YILMAZ  “TÜM ESNAFLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 3 Kasım 2018 - 17:49:31

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda taksi duraklarını ziyaret eden Yılmaz, taksici esnafıyla bir araya geldi.

Fethiye’de hizmet veren taksici duraklarını ziyaret eden CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, taksici esnaflarının taleplerini dinledi. Sosyal belediyecilik anlayışı ile Fethiye’yi yöneteceklerini ifade eden Yılmaz, yapılacak her çalışmada meslek temsilcilerinin görüşlerinin alınacağını belirtti. Ziyaretlerin ardından değerlendirmede bulunan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Sosyal belediyecilik anlayışı ile çözüm odaklı çalışarak tüm sorunları aşacağız. Fethiye’nin trafik ve otopark sorununu biliyoruz. Bu konuda projelerimiz var. Bunun yanında yapacağımız her çalışmada meslek temsilcilerinin görüşlerini alacağız. Sizlerle devamlı diyalog halinde olacağız. Sizlere kapısı her zaman açık, dost bir belediye sözü veriyorum. Ben sizden birisiyim. Şoförlük, esnaflık ve turizmcilik yaptım. Sorunlarınızı biliyorum” dedi.

Açıklamasını sürdüren Yılmaz, “Tüm esnaflarımıza sahip çıkacağız. Yerel seçimlerde büyükşehir belediyesine sadece bir başkan seçiliyor. Fethiye ve diğer ilçelerden seçilen başkan ve belediye meclis üyeleri, büyükşehir belediye meclisini oluşturuyor. Fethiye’den 8 kişi bu oluşumda yer alıyor. Toplamda 61 kişilik belediye meclisi. Sizin sorunlarınızı burada görüşüp, en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Turizm ve ulaşım doğru orantılı sektörler. Turizme ivme kazandıracak projelerimizi hayata geçirdiğimiz zaman başta sizler olmak üzere diğer esnaflarımızın da kazançları artacak” ifadelerini kullandı. “Hedefimiz turizm sezonunu uzatmak” diyen Yılmaz, “Fethiye, Ölüdeniz ve Göcek birer pırlanta. Bu değerlerimizi daha üst noktalara taşıyacağız. Fuarlarda etkin bir tanıtım organizasyonu gerçekleştireceğiz. Mevcut festivallerimizi daha iyi bir hale getirip, ulusal ve uluslararası katılımı arttıracağız. Birkaç gün sürecek gençlik festivalleri düzenleyip, ünlü sanatçıları halkımızla buluşturacağız. Avrupa Birliği ve hükümet destekleriyle körfezin temizlenmesini sağlayacağız. Kayaköy ve Üzümlü’de otantik pazarlar kuracağız. Böylelikle bölgemize artı bir değer katmış olacağız” şeklinde konuştu.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz