MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

İzciler Sahneye Çıktı

İzciler Sahneye Çıktı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Fethiye Lions 25. Yaşında

Fethiye Lions 25. Yaşında

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Fethiye ‘de Kanka Polis Coşkusu
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 31 Ekim 2018 - 08:51:39

Fethiye İlçesinde düzenlenen 3. Öğrenme Şenliğinde Kanka Polis Coşkusu yaşandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce Ülkemiz genelinde gelenekselleştirilen öğrenme şenliklerinin 3.sü Fethiye İlçesi Beşkaza Meydanında düzenlendi. Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleştirilen şenliğe çok sayıda vatandaş katılırken, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri kendilerine tahsis edilen stantlarda vatandaşları suç ve suçlular konusunda bilgilendirdiler. Özel olarak hazırlatılan el broşürlerini vatandaşlara takdim eden görevliler stantı gezmeye gelen çocuklar için parmak boyama ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirildi. Stantları gezen vatandaşlara Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal tarafından özel olarak hazırlatılan ve üzerlerinde ”Polis Dostunuz, Arkadaşınızdır.” yazılı anahtarlıklar, bardakaltlıkları, magnet diye tabir edilen buzdolabı süsleri hediye edildi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından il dışından getirtilen Kanka Polis 3. Öğrenme Şenliğine katılan çocukların büyük beğenisini toplarken, çocuklar Kanka Polis ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

  1. Öğrenme Şenlikleri kapsamında emniyet görevlileri tarafından açılan stantı ziyaret eden Muğla Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Menteşe İlçe Emniyet Müdürü olan Tümer Yılmaz karşılayarak çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Muğla Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre de 3. Öğrenme Şenliklerine Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ‘nün vermiş oldukları desteklerden dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi.

Haber Merkezi

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz