MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

İzciler Sahneye Çıktı

İzciler Sahneye Çıktı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Fethiye Lions 25. Yaşında

Fethiye Lions 25. Yaşında

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

ADD  FETHİYE’DEN  COŞKULU    CUMHURİYET   BALOSU
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 28 Ekim 2018 - 18:46:51

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye şubesi Cumhuriyetimizin 95. Yıldönümünü kutlamak amacıyla “Cumhuriyet Balosu” düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu Cumhuriyet Balosu Çalış Sultans Aqua Park tesislerinde  coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

Cumhuriyet Balosuna; ADD Fethiye şubesi yönetimi ve üyeleri,  CHP Fethiye ilçe yönetimi  ve CHP Fethiye Kadın Kolları, CHP Muğla eski milletvekillerinden Ali Cumhur Yaka, Fethiye Belediyesi CHP’li  meclis üyesi Ahmet Selim Yücel, Fethiye Belediyesi  CHP’li Meclis üyesi Fercan Akçin, Fetav müdürü Dilek Dinçer, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel sekreteri İsmail Erdoğan, CHP Fethiye Belediye başkan aday adayı Keramettin Yılmaz, CHP Fethiye Belediye Başkan aday adayı Veli Pabuşçu, CHP Fethiye  Belediye Başkan aday adayı Alim Karaca, geçen dönem CHP Muğla milletvekili adayı Eczacı İbrahim Ertürk, CKD Fethiye şubesi başkanı Nalan Ünal, Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesi başkanı Zeynep Tuncel ve çok sayıda davetli katıldı.  Cumhuriyet Balosuna  uğrayan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’de  bir konuşma yaparak baloya katılanların Cumhuriyet bayramlarını kutladı.

Renkli görüntülere sahne olan Cumhuriyet Balosu  “Andımız” ile başladı. Cumhuriyet Balosunun açılış töreninde bir konuşma yapan ADD Fethiye şubesi başkanı Haydar Murat Topçu; Cumhuriyet Balosuna katılanlara teşekkür etti.  “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha Şükran ve Saygıyla anıyoruz”  diyen  Haydar Murat Topçu; tüm davetlileri Andımızı söylemeye davet etti. Andımız söylendikten sonra ADD Fethiye şubesinde uzun yıllar hizmet eden ADD üyesi Sevgi Kahraman Yılmaz’a teşekkür plaketi verildi. Gece geç saatlere kadar süren Cumhuriyet Balosunda  Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılar çalındı.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz