Korkmazoğlu çok konuşulacak

Korkmazoğlu çok konuşulacak

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

“LEJANT YAPI”  YOĞUN  KATILIM  İLE  HİZMETE  AÇILDI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 27 Ekim 2018 - 15:38:19

Fethiye’nin tanınmış başarılı ailelerinden Ferzan  ve İdris Çakal’ın oğlu İnşaat Mühendisi ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Enes Çakal’a ait işyerinin açılışı yoğun katılım ile gerçekleşti. Lejant Yapı Mühendislik İnşaat ve Taahhüt kuruluşunun açılış törenine; AK Parti Fethiye İlçe başkanı Kadir Sarıhan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Fethiye Belediye başkan aday adayı ve Karaçulha eski belediye başkanı Yusuf Çaylı ile iş ve siyaset dünyasının tanınmış kişileri katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Yusuf Çaylı; Fethiye’de inşaat sektörünün tıkandığını ifade ederek belediyeden iş çıkmıyor, dedi.

“UMARIM BU KÖKLERE LAYIK OLURUZ”

Açılış öncesi  İşyeri sahibi Enes Çakal yapmış olduğu konuşmada katılımdan dolayı teşekkür etti. “kendisini ispatlamış kişilerin arasında bana aslında çok söz düşmez” diyen Enes Çakal “Benim için bu önemli günde açılışımıza katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. Beni onurlandırdınız. İnsanın özünü  ve nereden geldiğini bilmesi çok önemlidir. Hepiniz beni değil de; Annemi ve Babamı tanıdığınız için geldiniz. Teşekkür ederim.  Meyve hiçbir zaman kökünü inkar etmemeli ve kibir’e düşmemelidir. Burasını açmadan önce  babam eline fırçayı aldı ve işyerimizi beraber boyadık. Bu benim için çok etkileyici idi. Umarım bu köklere layık oluruz” dedi.

AK parti Fethiye İlçe başkanı Kadir Sarıhan’da konuşmasında “Fethiye’mize yeni kazandırılan işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Enes kardeşimin Çalışkan bir anne ve babası var. Aynı zamanda aile dostumuz. Enes kardeşimin dediği gibi böyle bir kökten; iyi bir meyve çıkacağına inanıyorum” dedi. İşyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen  AK Parti Fethiye Belediye başkan aday adayı ve Karaçulha eski belediye başkanı Yusuf Çaylı’ da konuşmasında “Bildiğiniz gibi iki dönem belediyecilik yaptık. Yeni yapılacak inşaatlar ve yapılarda aktif olarak çalışacak olan Enes kardeşimiz Fethiye’ye hizmet verecektir. İnşallah ufku açık olur; Muğla’ya ve  İzmir’e kadar uzanır. Belediyecilikte inşaat sektörü ve inşaat mühendisliği çok önemlidir. Ben kendisine başarılar diliyorum” dedi.

“ÇAYLI  “BELEDİYE’DEN İŞ ÇIKMIYOR”

“Siyaset yapmak istemiyorum ama sabrımı tutamıyorum”  diyen Yusuf Çaylı “Fethiye’de tarım arazisi çok fakat inşaat alanı çok kısıtlı olmaktadır. İnşaat mühendisleri son 5 yıldır iş yapamıyorlar. Tıkandılar ve proje üretemiyorlar. Vatandaşlarımız çok istekli ama belediyeden iş çıkmıyor. İnşallah bu seçimlerde toplumumuz iyi bir karar verir bu çocukların katkısıyla da iyi projeler üretilir. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Daha sonra Ferzan ve İdris Çakal konuşma yaparak katılımdan dolayı teşekkür edip, hayırlı ve uğurlu olsun, dediler. Duadan sonra Enes Çakal’a ait Lejant Yapı Mühendislik İnşaat ve Taahhüt kuruluşunun açılış kurdelesi kesildi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz