MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

İzciler Sahneye Çıktı

İzciler Sahneye Çıktı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Fethiye Lions 25. Yaşında

Fethiye Lions 25. Yaşında

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KERAMETTİN  YILMAZ  “FETHİYE’NİN MARKA DEĞERİNİ ARTTIRACAĞIZ”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 24 Ekim 2018 - 10:13:46

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, aday adaylığı sürecini değerlendirdi. Fethiye’nin birçok alanda önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Yılmaz; tarım, turizm ve diğer alanlarda Fethiye’nin marka değerini arttıracaklarını söyledi

Seçim çalışmaları kapsamında Fethiye halkı ile buluşmaya devam eden CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, büyük ilgi ile karşılanıyor. Vatandaşların taleplerini dinleyen ve gelen istekler doğrultusunda projelerini belirleyeceğini ifade eden Yılmaz, her mahalleye eşit hizmet sözü verdi. İlçe turizmine ve ekonomisine ivme kazandıracak projelerin en kısa sürede tamamlanacağını belirten Yılmaz, bu çalışmalar esnasında sivil toplum kuruluşlarının görüşünün alınacağını kaydetti. CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Seçim çalışmaları kapsamında halkımızla buluşup, taleplerini dinliyoruz. Bize eksik gördükleri noktaları iletiyorlar. Fethiye gerçekten çok büyük bir değer. Turizm, tarım, ticaret sektörlerinde önde gelen bir ilçeyiz. Teleferik projesinin tamamlanması, fuarlara etkin katılım ve festivaller ile turizmi 12 aya yayacağız. Tarımsal üretimin artması için meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları ile projeler belirleyeceğiz” dedi.  “Fethiye’nin marka değerini arttıracağız” diyen Yılmaz, “Tanıtımda etkin rol oynayan faktörlerden birisi de şüphesiz spor. Bu yönde yapacağımız faaliyetlere uluslararası katılımlar sağlayacağız. Kültürümüzü yaşatma adına yağlı güreşler ve deve güreşleri düzenleyeceğiz. Bunun için halkımızdan yoğun talep geliyor. Fethiyespor’a tam destek verip, 1. Lig’e çıkması için gayret göstereceğiz. Amatör spor kulüplerimize katkı sağlayacağız. Yetenekli genç sporcuların belirlenmesi, amatör kulüplere katılımı için de ilçe geneli bir çalışmamız olacak. Böylelikle çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan da uzak tutmuş olacağız” dedi.

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “En çok iletilen talepler arasında imar planı revizyonu ve İmar Barışı bulunuyor. Vatandaşlarımızın başvuruları değerlendirip, yasalar çerçevesinde bu konuları çözüme kavuşturacağız. Fethiye’yi sorunları çözen, insan odaklı bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz. Kapımız her zaman açık olacak. Her mahallemiz eşit hizmet alacak. Semt pazarlarımızın üstünü kapatıp, esnaflarımızın ve halkımızın hayatını kolaylaştıracağız” ifadelerini kullandı.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SURT)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz