Korkmazoğlu çok konuşulacak

Korkmazoğlu çok konuşulacak

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

VATAN  PARTİSİNDEN  KAHVALTI   ETKİNLİĞİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 23 Ekim 2018 - 09:58:09

Vatan  Partisi Fethiye ilçe başkanlığı tarafından dayanışmayı arttırmak ve gündemi değerlendirip fikir alışverişinde bulunmak  amacıyla  kahvaltı etkinliği düzenledi.  Sahil bandı Barista Kafe Restoranda düzenlenen kahvaltı etkinliğine; Vatan Partisi ilçe yönetimi ve üyeleri katıldılar…

“YEREL SEÇİMLERE KENDİ ADAYLARIMIZLA GİRECEĞİZ”

Etkinlik ile ilgili bilgi veren Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanı Selçuk Selvi “Yerel seçimler süreci öncesi dayanışmayı  ve birlik beraberliği arttırmak amacıyla kahvaltı etkinliği düzenledik. Ülke gündemini değerlendirip  bilgi ve fikir alışverişinde bulunacağız. Katılımdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.  Gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan Selvi “27 Ekimde partimizin genel merkezinde merkez kurulu toplantısında alınacak kararlar doğrultusunda yerel seçim çalışmalarımızı başlatacağız. Toplantıya bende katılacağım. Toplantıdan sonra alınacak kararlar kamuoyu ile paylaşılacak. Yerel seçimlere kendi adaylarımızla gireceğimizi düşünüyoruz” dedi.

“19 ASKERİ LİSEDEN 15’İNİN AÇILMASINI SAĞLADIK”

Açıklamasına devam eden Selçuk Selvi “Vatan Partisi;  geçmişten günümüze kadar gelen görev ve sorumluluklarının bilincinde faaliyetlerine ve çalışmalarına başarılı bir şekilde devam edecektir. Vatan Partisi ülkemizin geleceğe yöne veren bir siyasi partidir. Toplumun huzuru, vatanın ve milletin güvenliği ile ekonomik bağımsızlığı bizim için oy kaygısından çok daha mühimdir. Huzur ve güvenlik, ekonomik bağımsızlık ve ülkemizin geleceği  asli unsurumuzdur.  Vatan partisi olarak Büyük Önder Atatürk’ün tam bağımsızlık hedefine ulaşana kadar mücadelemize devam edeceğiz” dedi. Gündemi değerlendiren Selvi “Askeri Liselerin  tekrar açılması ile ilgili 22 aydır sürdürmüş olduğumuz mücadelemiz sonucunda 19 askeri liseden 15’inin açılmasını sağladık. Açılmayan 4 tane askeri lisemiz kaldı. Bunların da açılması için kararlı mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

“ANDIMIZIN OKULLARIMIZDA OKUTULMASINI İSTİYORUZ”

“Andımızın tekrar okullarda okutulmasını istiyoruz” diyen Selvi “Hatırlanacağı üzere andımız yasaklandığında Vatan partisi olarak gençlik örgütlerimizle birlikte protesto eylemlerinde bulunmuştuk. 15 Temmuz hain darbe kalkışmasından sonra Feto gerçeğinin ortaya çıkmasıyla birlikte; Büyük Önder Atatürk’ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyetinin anlamı  bazı kesimlerce de önem kazandı.  Andımızın Danıştay’dan çıkan kararla tekrar okullarımızda okutulması milli bilincimizin oluşmasında ve  özellikle  gençlerimizde  milli bilincin yeşermesinde çok büyük katkısı olacaktır.  Bu açıdan Andımızın okullarımızda okutulmasını istiyoruz. Türk Milleti ve Halkı;  kurtarıcısı Büyük Önder  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan bağlılığını asla yitirmeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve mensuplar ülkesi olamaz” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz