Korkmazoğlu çok konuşulacak

Korkmazoğlu çok konuşulacak

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

Başkan Kocadon Seydikemerlilerle Buluştu

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

BAŞKAN SAATCI SEYDİKEMER’DE AFİŞLERLE KARŞILANDI

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KAYABAŞ   “ATA SPORUMUZA TAM DESTEK VERECEĞİZ”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

KARACA “ÜLKEMİZİ DÜNYAYA TANITAN ÖLÜDENİZ BU DURUMDA OLMAMALI”

PABUŞÇU  “DÜRÜST BİR BELEDİYECİLİK YAPACAĞIM”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 18 Ekim 2018 - 10:10:43

Cumhuriyet  Halk  Partisinin Fethiye’deki  önde gelen isimlerinden Veli Pabuşçu; 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Fethiye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.  CHP Fethiye ilçe başkanlığı binasında yoğun bir katılım ile Fethiye Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Veli Pabuşçu; duygulu anlarda yaşadı. Veli Pabuşçu  konuşmasında “Şeffaf ve dürüst bir yönetim ile temiz bir belediyecilik yapacağız” dedi.

“HER ADAY ADAYI ARKADAŞIMIZ; ADAYIMIZDIR”

Veli Pabuşçu’nun aday adaylığı açıklamasından önce CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu bir konuşma yaptı. Kullukçu konuşmasında “CHP’den geçen dönem belediye meclis üyeliği yapan ve  ilçe yönetiminde birlikte çalıştığımız yakın çalışma arkadaşımız Sayın Veli Pabuşçu; Fethiye belediye başkanlığı için  aday adaylığı başvurusunu yaptı.  Geçtiğimiz hafta eski belediye başkanlarımızdan  Sayın Keramettin Yılmaz başvurusunu yaparak aday adaylığını açıklamıştı. Bu günde Veli hocamız aday adaylığını açıklıyor. 19 Ekim tarihine kadar da başvurusunu yapacak arkadaşlarımız olacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye ilçe başkanlığı olarak her aday adayı arkadaşımız; adayımızdır. Birlik ve beraberlik içersinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Fethiye Belediye başkanlığını alacağız” dedi.

“DÜRÜST BİR BELEDİYECİLİK YAPACAĞIM”

Aday adaylığını açıklayan Veli Pabuşçu’da konuşmasında “Bu önemli günde beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. “Yörük Göçü Yolda düzelir” bende bu yola çıktım ve bir Yörük olarak yolda düzeleceğim” dedi.  Konuşmasına devam eden Pabuşçu “Seydikemer’de doğdum. Babam Demirci idi.  Çalışkan ve dürüst bir insandı. Bizi okuttu ve yetiştirdi. Yazları yaylaya göçerdik.  Babam işini orada devam ettirirdi.  İlkokulu Seydikemer’de okudum. Aydın Ortaklar Okulunu bitirdim. Gazi Üniversitesinden müzik öğretmeni olarak mezun oldum. Anadolu’nun çeşitli yerlerinde öğretmenlik yaptım. 1986 yılında memlekete Fethiye’ye tayin oldum. 2008 yılında da emekliğe ayrıldım. Partimden Belediye meclis üyeliği yaptım. Emlakçılık yapmaktayım. Hayatım boyunca doğru ve dürüst bir şekilde çalıştım.  Herkes beni bilir. Emlakçılıkta çok para gelip geçer, kimseye yanlış yapmadım. Hep dürüst oldum. Dürüstlüğümle  hep iş yaptım. Seçilirsem yine dürüstlüğümle belediye başkanlığı yapacağım. Dürüstlüğümden hiçbir zaman taviz vermedim. Belediye meclis üyeliğimde de hep dik durdum. İyi ve doğru işlere katkıda bulundum. Dürüst bir belediyecilik yapacağım. Kaliteli ve dürüst arkadaşlarla yola çıkacağız” dedi.  Bazı Projeleri hakkında  bilgi veren Veli Pabuşçu “Şeffaf ve dürüst bir belediyeciliğe önem vereceğim. Kimsenin boynunu eğdirmeyeceğim. Hijyene, temizliğe ve çevreye önem vereceğim. İlk önce Trafik ve park  sorununu çözeceğim.  Büyük şehir ve devletle uyumlu bir çalışma sergileyeceğim. Herkese Helal olsun Veli Hoca’ya dedirttireceğim. Birlik ve beraberlik içersinde seçime gireceğiz ve Fethiye Belediyesini alacağız” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz