FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

FETHİYE’ DE COŞKULU  KARNE  TÖRENİ

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Özel Fethiye’de Karne Heyecanı

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

Türkiye İş Bankasından Karne Hediyesi

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

FTSO  Üyelerine Özel İndirim Protokolü

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

Eski Bakan Abdülkadir Ateş’ten, Başkan Karaca’ya Ziyaret

ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU 11 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 11 Ekim 2018 - 09:41:55

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, aday adaylığı başvurusunu 11 Ekim Perşembe günü törenle gerçekleştirecek. 2 aydır sahalarda olan ve vatandaşların taleplerini dinleyen Yılmaz, ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor

 

2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlere hazırlanan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, resmi aday adaylık başvurusunu 11 Ekim Perşembe günü saat 16.00’da partisinin ilçe örgütünde yapacak. Vatandaşlardan gördüğü destek ile bu yola çıkan Yılmaz, “2014 seçimlerinin ardından halkımız beni ‘Gönüllerin Başkanı’ ilan etti. Gelen destek ve talepler doğrultusunda aday adaylığımı açıkladım. 2 aydan bu yana mahallelerimizde ziyaretler gerçekleştiriyorum. Esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet edip, taleplerini dinliyorum. Gittiğim her yerde sevgiyle karşılanıyorum. Halkımızın büyük bir güveni var” dedi.

 

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “Aday adaylık başvuru törenimi 11 Ekim Perşembe günü saat 16.00’da CHP Fethiye İlçe Örgütü’nde gerçekleştireceğim. Bana destek veren herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Fethiye için çok güzel projelerimiz var. 2019’da Fethiye’yi birlikte yönetelim diyerek çıktığımız bu yolda, çok güzel tepkilerle karşılaştık. Biz her zaman dost kapısı olacağız. Daha az ben, daha çok biz diyeceğiz. 2004-2014 yılları arasında Ölüdeniz’de çok önemli işlere imza attık” diye konuştu. “Herkesle barışık bir belediye olacağız” diyen Yılmaz, “Öncelikle büyükşehir belediyesi ile iletişim halinde olacağız. Sorunları burada gündeme getirip, en kısa sürede çözümünü sağlayacağız. Belediye başkanlığım süresinde projelerimize önemli devlet destekleri aldım. Belediye başkanı seçildiğim takdirde, çalışmalarımız için bakanlık katkısı alacağız” ifadelerini kullandı.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz