Büyük Bir  Can  Kaybı Vardır

Büyük Bir  Can  Kaybı Vardır

Eski  Belediye  Başkanı   Kurtarılamadı

Eski  Belediye  Başkanı   Kurtarılamadı

Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Ceren Temsil edecek

Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Ceren Temsil edecek

Çiftçiler “Mor Mucize” İle Tanıştı

Çiftçiler “Mor Mucize” İle Tanıştı

Bakırlıoğlu ve Ünlü’den Karaca’ya Ziyaret

Bakırlıoğlu ve Ünlü’den Karaca’ya Ziyaret

Yarın  Bu Yollar Trafiğe Kapatılıyor….
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 10 Ekim 2018 - 12:21:00

Yarın 54. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turunun Fethiye-Marmaris etabı; Saat 13.15’de Fethiye şehir merkezi Kandönmezler kavşağından başlayacak. Bisiklet yarışı ile ilgili olarak Fethiye’de bazı yollar trafiği kapatılacak. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü yarış güzergahı ve alınan önlemleri açıkladı.

“Trafiğe Kapatılacak Güzergah İle Trafik Akışının Sağlanacağı Güzergahlar”

  1. Atatürk Caddesi saat 09:00’dan itibaren; 505 Sokak ile Fevzi Çakmak Caddesi 26. Sokak arası trafiğe kapatılacaktır. Trafik akışının sağlanacağı güzergah: Karagözler istikametinden gelen ve Karagözler istikametine gidecek olan sürücüler, DEBBOY ÜST YOL’u kullanacaklardır. Çarşı istikametine gelecek veya çarşı istikametinden gidecek olan sürücüler, ÇARŞI CADDESİNİ ve 97. SOKAĞI kullanacaklardır. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Okullara gelen ve giden okul servis araçları 505. SOKAK, KAYA CADDESİ, 504 SOKAK ve PÜRŞAHBEY CADDESİ’ ni kullanacaklardır.

2.Cahit Gündüz Caddesi saat 09:00 dan itibaren; Eski Hastane Kavşağı ile Yunus Nadi Caddesi arası trafiğe kapatılacaktır. Trafik akışının sağlanacağı güzergah: Çarşı istikametine gelecek ve çarşı istikametinden gidecek olan sürücüler Muzaffer DONTLU CADDESİ, CELAL BAYAR CADDESİ, MUSTAFA KEMAL BULVARI (Tarık Maro Caddesi ile Ovacık ışıklı kavşağı arasını) ve ADNAN MENDERES BULVARI’ nı kullanacaklardır.

  1. Mustafa Kemal Bulvarı saat 11:00 dan itibaren; Kaymakamlık konutu ışıklı kavşağın ile Cahit Beğenç Bulvarı arası trafiğe kapatılacaktır. Trafik akışının sağlanacağı güzergah: YUNUS NADİ CADDESİ, TARIK MARO CADDESİ, YERGUZLAR CADDESİ, ŞEHIT NİHAT ORAN CADDESİ Ve NAMIK KEMAL CADDESİ Üzerinden CELAL BAYAR CADDESİ Ve ADNAN MENDERES BULVARINI kullanacaklardır. 4. Cahit Beğenç Bulvarı saat 11:00 dan itibaren; Orient (Aries) ışıklı kavşağın ile Çevre yolu Yeni Çalış Kavşağı arası trafiğe kapatılacaktır. Trafik akışının sağlanacağı güzergah:  Çalış Bölgesini kullanacak olan sürücüler BARIŞ MANÇO BULVARI, YERGUZLAR CADDESİ üzerinden MUSTAFA KEMAL BULVARINI ve ADNAN MENDERES BULVARINI kullanacaklar. Atatürk Caddesi ve Cahit Gündüz Caddesi üzerine saat 08:00 itibariyle araç parkı yapılmayacaktır. Fethiye spor otoparkına (Yapı kredi bankası karşısı), Belediye otoparkına (Migros yanı) ve Kaymakamlık otoparkına 10-11 Ekim 2018 tarihlerinde araç parkı yapılmayacaktır.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)                                                                             

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz