FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

Seydikemer İyi Parti’de “Eroğlu” Dönemi
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 10 Ekim 2018 - 12:23:04

Seydikemer İyi Parti İlçe Başkanı Uğur Salih Eroğlu oldu.

Seydikemer İYİ Parti İlçe Başkanı Sevgi Nurten Güler’in, Yönetim Kurulu toplantılarında ifade etmiş olduğu; ailesinde yaşanan sağlık problemleri nedeni ile ilçe başkanlığı görevini daha fazla yürütemeyeceğini söylemesinin ardından toplanan ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanlığı görevine, İlçe Teşkilatı II. Başkanlık görevinde bulunan Uğur Salih Eroğlu’nun getirilmesine oy birliği ile karar verdi.

Uğur Salih Eroğlu yaptığı açıklamada: “Kurucu İlçe Başkanımız Sevgi Nurten Güler, sağlık sorunları nedeni ile İlçe Başkanlığı görevini daha fazla sürdüremeyeceğini ifade etmişti.Yönetim Kurulu olarak ısrarlarımız ile görevini bugüne kadar sürdürdüler.Özellikle partimizin İlçe Teşkilatının kuruluş aşamasında özverili çalışması ile bizlere örnek olan başkanımıza tüm emekleri için teşekkürü borç biliriz. Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu toplantıda Sevgi Hanım istifasını ilçe teşkilatına sundu ve yönetim kurulu arkadaşlarım da oy birliği ile ilçe başkanlığını yürütme görevine beni layık gördüler. Yaşanan süreç İl Başkanımız İncilay Gezgin Şekerdağ hanımefendinin bilgisi dahilinde gerçekleşti.” dedi.

Eroğlu ayrıca “Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Parti olarak bu seçimleri çok önemsiyoruz .Ülkemiz özellikle ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyor. İktidarın yanlış ekonomik politikaları maalesef bizleri bu günlere getirdi. Ekonomide yaşanan kriz en çok da üreticiyi etkiliyor. Bölgemiz halkının ana geçim kaynağının  Tarım ve Hayvancılık olduğu düşünüldüğünde kriz üreticimizi gerçekten fazlasıyla etkiliyor. Mazotun, Gübrenin ve Hayvan Yeminin fiyatlarındaki artış hepimizin malumu. Bizler genel siyaset ve yerel siyaseti asla birbirinden ayrı görmüyoruz. Halkımızın genel seçimlerde yeni kurulmuş olan partimize göstermiş olduğu teveccühü yerel seçimler ile taçlandırmak istiyoruz. Partimizden Belediye Başkanı adayı olmak isteyen ve İlçemize hizmet etmek isteyen birçok Seydikemer sevdalısı ile görüşme halindeyiz. İlerleyen günlerde belediye başkan adayımız ile ilgili açıklamada bulunacağız.  Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in de dediği gibi “Allah’ın izni ile Başaracağız, Başaracağız, Başaracağız ” dedi

Kurucu İlçe Başkanı Sevgi Nurten Güler ise açıklamasında “ İstifa kararının sadece kendi kararıyla aldığını, sağlık sorunları olmasa zaten böyle bir şeyin yaşanmayacağını ifade etti.Ayrıca Güler ‘Yaklaşık 1 yıldır bölgemizde İYİ  Partinin bayrağını arkadaşlarımız ile dalgalandırdık. Özellikle yönetim kurulu üyelerimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizim evimiz de yuvamız da İYİ Parti, bundan sonraki süreçte de İYİ Partinin bir neferi olarak partim için var gücümle çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Haber/Foto:Bahadır Konuk

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz