Yağış ve Fırtına Yıktı Geçti

Yağış ve Fırtına Yıktı Geçti

SIRADA EMİTT FUARI  VAR

SIRADA EMİTT FUARI  VAR

Kayaman “Görev Verilirse Kaçmayız”

Kayaman “Görev Verilirse Kaçmayız”

SARIHAN’DAN MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

SARIHAN’DAN MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

POLİS LOJMANI YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

POLİS LOJMANI YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

KERAMETTİN YILMAZ’DAN  FETOB’A  ZİYARET
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 9 Ekim 2018 - 12:39:57

KERAMETTİN YILMAZ’DAN  FETOB’A  ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti

Sohbet havasında geçen toplantıda CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Ziyarette konuşan Yılmaz, “Turizm ilçemizin en önemli gelir kaynaklardan birisi. Ölüdeniz ve Çalış dünyanın gözde turizm merkezleri arasında. Fakat turizm sezonu oldukça kısıtlı biliyorsunuz. Bu dönemi uzatıp, seçenekleri arttıracak çalışmaları sizlerin görüşleriyle belirleyeceğiz. Fethiye’de turizmin gelişmesi ve hak ettiği yerlere ulaşması için turizmcilerle güç birliği yapacağız. Belediye başkanlığım döneminde  Ölüdeniz’in tanıtımı için fuarlara katıldık ve çeşitli organizasyon düzenledik” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “Hiçbir esnafımızın işi aksatılmayacak. Bu konuda yeteri kadar personel bulunmaktadır. Fethiye’nin gücü bir yere kadar. Devlet ve büyükşehir ile barışık olacağız. Ölüdeniz’de gerçekleştirdiğim projelerde önemli devlet katkıları aldım. CHP’li bir belediye başkanı olduğum halde bakanlıklardan büyük destek gördüm. Şehir merkezindeki ulaşım ve otopark sorununu büyükşehir belediye meclisimize taşıyacağım. Turizm, tanıtım gibi organizasyonların etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacağım. Bu yönde sizin fikirleriniz alınacak ve değerlendirilecek” dedi. Ziyarete teşekkür eden FETOB Başkanı Bülent Uysal, “Aday adaylığı sürecindeki çalışmalarda başarılar diliyorum. Fethiye Otelciler Birliği olarak Çalış ve Ölüdeniz bölgesindeki sorunların tespitini yapıyoruz. Önümüzdeki aylarda rapor haline getirip, ilgili kurumlara sunacağız” dedi.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz