MUĞLA  VALİLİĞİNDEN  FİYAT FIRSATÇILIĞI YAPANLARA UYARI

MUĞLA  VALİLİĞİNDEN  FİYAT FIRSATÇILIĞI YAPANLARA UYARI

SEYDİKEMER MUHTARLARI GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTU

SEYDİKEMER MUHTARLARI GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTU

NARKOTİK  TIRI  FETHİYE’ DE…

NARKOTİK  TIRI  FETHİYE’ DE…

MUHTARLARA  KAHVALTI ETKİNLİĞİ

MUHTARLARA  KAHVALTI ETKİNLİĞİ

19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

ÖZER  OLGUN’U  KAYBETTİK, BAŞIMIZ SAĞ OLSUN
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 8 Ekim 2018 - 12:32:48

ÖZER  OLGUN’U  KAYBETTİK, BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Fethiye’nin  unutulmaz Eski Belediye Başkanı Özer Olgun, Kaya Köyü Kuyubaşı Kahvesinde kalp krizi geçirmesinin ardından kaldırıldığı hastanede;  tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu. Başımız sağ olsun.

Eski Belediye Başkanı Özer Olgun, Kaya Köyü Kuyubaşı Kahvesinde kalp krizi geçirmesinin ardından kaldırıldığı hastaneye tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu. Edinilen bilgilere göre; Fethiye siyasetinin duayenlerinden olan Eski Belediye Başkanı Özer Olgun, öğle saatlerinde Kaya Köyü Kuyubaşı kahvesine gitti. Kaya Köylü olan Özer Olgun, Kuyubaşı Kahvesinde Nea Makri’den gelenler ile vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Eski Belediye Başkanı Özer Olgun, mübadele ve Kaya Köyü hakkında belgesel için söyleşi yapmasının ardından fenalaşarak kalp krizi geçirdi. Vatandaşlarca ilk müdahalesi yapılan Özer Olgun ambulansla hastaneye sevk edildi. hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan özer Olgun hayata gözlerini yumdu. Yaşamı boyunca demokrat ve halkçı çizgisinden ödün vermeyen Özer Olgun’un vefatı sevenlerini yasa boğdu.

1977-1980 ve 1989-1994 Yılları arasında 2 dönem belediye başkanlığı yapan, siyasetteki dürüstlüğü nedeniyle “Yemedim, yedirmedim” sözüyle anılan Özer Olgun, Fethiye’nin kanalizasyon ve arıtması ile birlikte körfezin temizliğini Devlet Planlama Teşkilatının programına aldırarak kredi bulmuş, seçimi kaybetmesinin ardından adı geçen krediyle Fethiye arıtma tesisi ve kanalizasyonu yapılmıştı. Özer Olgun’un Belediye Başkanlığı yaptığı 1989-1994 yılları arasında; Fethiye’nin imar planı hazırlanmış, 18. Madde uygulamasıyla düzenli kentleşmenin yolu açılmıştı. Gazetemiz olarak Fethiye’nin  unutulmaz Eski Belediye Başkanı Özer Olgun’a Allah’tan sonsuz rahmet, ailesine ve yakınları ile tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. Başımız sağ olsun.

(HABER/GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz