TURİZMCİLERDEN   FARUK KAYA’YA  ZİYARET

TURİZMCİLERDEN   FARUK KAYA’YA  ZİYARET

AMATÖR DENİZCİLİK SINAVLARI DEVAM EDİYOR

AMATÖR DENİZCİLİK SINAVLARI DEVAM EDİYOR

OKULLARA SPOR TESİSİ YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

OKULLARA SPOR TESİSİ YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

MURT   DERESİ   TEMİZLENİYOR…

MURT   DERESİ   TEMİZLENİYOR…

MEZBAHALAR KALİTE SERTİFİKALARININ DEVAMINI SAĞLADI

MEZBAHALAR KALİTE SERTİFİKALARININ DEVAMINI SAĞLADI

KERAMETTİN YILMAZ  “BELEDİYE BAŞKANLIĞINA HAZIRIM”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 2 Ekim 2018 - 10:18:22

KERAMETTİN YILMAZ  “BELEDİYE BAŞKANLIĞINA HAZIRIM”

CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz; Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesini ziyaret etti. CKD Fethiye şubesi başkanı Nalan Ünal ile yönetim kurulu üyeleri başkan aday adayı Keramettin Yılmaz’a başarılar dileyerek, hayırlı ve uğurlu olsun, dediler.

Projelerini ve hedeflerini anlatan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “2004-2014 yılları arasında Ölüdeniz Belediye Başkanlığı yaptım. Sizlerin de desteği ile Ölüdeniz’i ulusal basında manşetlere taşıdık. Festivaller ile beldemizin adını dünyaya duyurduk. Yollarımızı, arıtma tesisimizi, içme suyumuzu ve sahil düzenlememizi yaptık. Okulumuzu ve belediye hizmet binamızın yanı sıra futbol sahasını beldemize kazandırdık. İmar şartlarımızı düzenledik ve yatırımcımızın hizmetine sunduk. Likya Buluşmaları adı altında yazarları, spor adamlarını ve alanında önemli şahsiyetleri öğrencilerimize buluşturduk” dedi.  2019 yerel seçimlerinde adayların nasıl belirleneceği yönündeki soruya Yılmaz, “2014 yılından sonra tüm faaliyetlerime son verdim. Şu anda belediye başkanlığına hazırım ve kendime güveniyorum. Seçim sürecinden sonra da ben hep halkımızla iç içe oldum. Yerel seçimlere 6 ay var. 2 aydır sahalardayım. Aday belirleme konusunda bölgemizde ön seçim beklenmiyor. Ekim ayı içerisinde birkaç anket yapılacak. Genel merkezimiz adayların bu anketler sonucu belirleneceği bilgisini verdi” şeklinde yanıtlandırdı.

“UYUMLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞILACAK”

2004-2014 belediye başkanlığı dönemi ve 2014 yerel seçimlerdeki adaylığına ilişkin görüntülerinde yer aldığı programda Fethiye veya Muğla’da ittifak söz konusu olmadığına değinen Yılmaz, “Belediye başkanı seçildiğim takdirde çok hızlı bir şekilde çalışacağız. İmar planı ve plan düzeltme konusunu büyükşehir belediyesi ile uyumlu bir şekilde çözeceğiz. Şu anda Fethiye Belediyesi ile büyükşehir arasında bir iletişim sorunu var. Otopark sorununa da çözüm bulacağız. Fethiyespor’a da her zaman tam destek vereceğiz” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz