FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

TEPEDEN  İNME  ADAYLAR  TESPİT ETMEYECEĞİZ…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 26 Eylül 2018 - 12:22:55

TEPEDEN  İNME  ADAYLAR  TESPİT ETMEYECEĞİZ…

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve AK Parti  Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan ilçe teşkilatında düzenlenen toplantıda; muhtarların sorunlarını dinlediler. Belediye başkan aday adayları ile ilgili soruları yanıtlayan Kadem Mete “Basında isimleri zikredilen kişilerin bizim ile bir istişarede bulunmadıklarını belirtmek isterim” dedi.

“FETHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ALACAĞIZ”

Fethiye’nin 41 mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda muhtarlar söz alarak  sorunlarını  aktardılar. Toplantıda konuşan Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete muhtarların sorunlarını dinlerken “Var olan sorunlar genelde belediyelerin yetkisi alanında olan yol, su ve asfalt gibi sorunlar. 6 ay gibi kısa bir süre kaldı biz, bu sorunları çözeriz” dedi. AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ise yaptığı konuşmada ” Bu dönem Fethiye’de yerel seçimlerde iddialıyız ve Fethiye Belediye Başkanlığını alacağız. İşi erbabına bıraksınlar” dedi.

“MUHTARLARIMIZA  ÖNEM VERİYORUZ”

İlçe teşkilatında muhtarlar ile yapılan toplantıda konuşan Kadir Sarıhan “Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile başlayan yeni dönemde malumunuz vekillerimiz görevlerine başladı. Bugün vekilimiz Yelda Gökcan Erol ve İl Başkanımız Kadem Mete bey’in katılımı ile siz 41 mahalle muhtarlarımızın sorunlarını dinlemek görüş alışverişinde bulunmak için toplandık. Hükümet olarak bizim yapabileceklerimizi karşılıklı görüşmek için buradayız. Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımıza ne kadar önem verdiğine ve yerinden yönetimin ne kadar önemli olduğuna sizler şahitsiniz. Dönem dönem Cumhurbaşkanlığı külliyesinde muhtarlarımız Cumhurbaşkanımız tarafından ağırlanmaktadır.   Bugün burada amacımız sorunları takip etmek ve sizlerin sorunlarını dinlemektir. katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

“KENDİ GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZ KESECEĞİZ”

Kadem Mete  “24 Haziran seçimlerinden sonra Muğla’mızda 2 yeni vekilimiz göreve başladı. Biz Muğla’nın tüm ilçelerini dolaşarak sorunları yerinde dinliyoruz. Muhtarlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Muğla’da çözülecek olan sorunları bizler, Ankara’dan çözülecek olan sorunları vekillerimiz takip ediyor. Var olan sorunları çözmek için elimizden geleni yapamaya devam ediyoruz” dedi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete yaptığı açıklamada “Basında isimleri zikredilen kişilerin bizim ile bir istişarede bulunmadıklarını belirtmek isterim. Değişik ilçelerde değişik isimler ortaya atılıyor. Bunu bazen basın mensubu arkadaşlarımız da; namız yoklama amacıyla yapıyor. Bazı isimlerde kendi reklamlarını yapmak için kendilerini ortaya atıyor. Bazı aday adayları anket yaptırıyor ancak bizim şu anda böyle bir çalışmamız yok. İl danışma kurulu toplantısında da söyledim. Bizim hiç bir kimseye söz vermişliğimiz yok. Hiç kimseye karşı bir ön yargımızda yok. Biz bu çalışmayı halkın ve teşkilatın isteği doğrultusunda yürüteceğiz. Kendilerini sağlama almak için AK parti’yi bir basamak için kullanmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Biz kendi içimizden bu görevi yapabilecek ve halkın teveccühünü kazanacak olan arkadaşlarımızı bulup çıkartacağız. Biz tepeden inme adaylar tespit etmeyeceğiz. Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. İnanıyorum ki teşkilatın ve halkın teveccühünü kazanmış bir arkadaşımız ile Fethiye’de biz bu seçimi kazanacağız. Bugün muhtarlarımızı dinlediğimiz zaman sorunların çoğunun belediyelerden kaynakladığını görüyoruz” dedi.

“İŞİ ERBABINA BIRAKSINLAR”

Vekil Yelda Erol Gökcan “24 Haziran seçimlerinin ardından Ankara’da yoğun bir çalışma temposu vardı. Meclis tatile girdikten sonra bizde sahada çalışmaya devem ettik. 5-6-7 Ekim tarihlerinde kızılca hamamda sayın Cumhurbaşkanımızın da  katılacağı bir kampımız olacak. Aslında orada yerel seçimlerde kendi içimizde konuşulacak. Biz bu gün muhtarlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Fethiye bizim için önemli. Bu dönem Fethiye’de yerel seçimlerde iddialıyız ve Fethiye Belediye başkanlığını alacağız. İşi erbabına bıraksınlar”  dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz