FETHİYE’DE  ŞEHİT AİLELERİNE  İFTAR YEMEĞİ…

FETHİYE’DE  ŞEHİT AİLELERİNE  İFTAR YEMEĞİ…

Fethiye’de Ses Yarışması Heyecanı

Fethiye’de Ses Yarışması Heyecanı

Özel Fethiye Öğrencileri Muğla’da

Özel Fethiye Öğrencileri Muğla’da

BAYRAM’DA TRAFİK  YOĞUNLUĞU İLE İLGİLİ ALINACAK  TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ

BAYRAM’DA TRAFİK  YOĞUNLUĞU İLE İLGİLİ ALINACAK  TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ

İSKOÇYALI   GAYDACILAR  ÇALIŞ  PLAJINDA…

İSKOÇYALI   GAYDACILAR  ÇALIŞ  PLAJINDA…

ERİŞ “YENİ BİR SERİYE BAŞLAMAK ZORUNDAYIZ”
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 20 Eylül 2018 - 11:18:02

ERİŞ “YENİ BİR SERİYE BAŞLAMAK ZORUNDAYIZ”

Önemli transferler yaparak şampiyonluk hesapları ile lige başlayan Fethiyespor 3 haftada 8 puan kaybetti.  Bu hafta galibiyete ve 3 puana ulaşmak isteyen Fethiyespor’da hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Teknik Direktörü  Levent Eriş futbolcularla sürekli toplantılar yaparak sürekli olarak motivasyonu arttırmakta. Toplantılarda futbolculara yanlışları ve doğruları anlatan Levent Eriş, ‘’Böyle bir mücadelesizlik, böyle bir oyun anlayışı artık istemiyorum. 3 haftadır kaybettik. Şimdi yanlışları bırakıp yeni bir seriye başlamak zorundayız’’ dedi.

“PANİK YAPILMAMALI”

Bu yıl ligde play off ve şampiyonluk hedefleyen Fethiyespor’da ilk 3 haftada sadece 1 puan çıkartılması Teknik patron Levent Eriş’i çileden çıkarmakta. Levent Eriş açıklamasında ‘’Bu benim istediğim mücadele değil. Futbolcularımın  karakterine inanıyorum. Benim kitabımda panik yok. İnandığım doğruların peşinde giderim. Ama sahada zaman zaman yaşanan panikleri görüyorum. Bunlar yapılmamalı. Böyle bir mücadelesizlik, böyle bir oyun anlayışı asla istemiyorum. Yardımlaşma ve takım oyununu hala ortaya koyamadık. Bu hafta bir seri için başlangıç yapmak zorundayız. Size inananları mahcup etmeyeceğinize inanıyorum’’ şeklinde  konuştu. 

“3 MAÇTA 4 PUAN KAYBIMIZ VAR”

Levent Eriş  “Biz bu ligin ekonomik olarak iyi harcamalar yapan 2 takımına karşı oynadık. Doğal olarak bizim beklentimiz de şampiyonluk üzerine kurulmuş bir beklenti. Biz o kulüpler kadar ekonomik olarak çok rahat değiliz. Ama bunların arkasına sığınacak kadar da aciz değiliz. Bizim 3 maçta 4 puan kaybımız var. İçerde Konya Anadolu Selçukspor maçını kazanmış olsaydık, deplasmandan getireceğimiz birer puanla istediğimiz puan bizim için son derece başarılı bir sonuçtu. Ama 4 puanı kaybettiğimiz bir süreçte ümit ediyorum ki önümüzdeki haftalarda bunu ortadan kaldıracağız. Biz panik hali yaşayan bir grup hiçbir zaman olmadık, olmayız da. Bundan sonrada kimse bizim panik halinde olmamızı beklemesin. Biz ne istediğimizi biliyoruz. Ne yapmak istediğimizi de biliyoruz. Biz bu takımın nerelere gelebileceğini de biliyoruz. Kimse bizden bu süreçte korkup kaçacağımızı beklemesin. Biz zorluktan beslenen bir grubuz. Özellikle kendi adıma bunu çok net bir şekilde söylüyorum” diye konuştu.
‘’BİRBİRİMİZE DESTEK OLMALIYIZ’’

Sezon başında beklentilerinin altında bir puanla girdiklerini ifade eden Eriş, “Ben bu süreçte çocuklarıma güveniyorum. Geçen sene Gümüşhane takımı 30 hafta liderdi ama şampiyon olamadı. Menemen takımı neredeyse 30 hafta lider bitirdi şampiyon olamadı. 30 trilyon harcayan Samsunspor takımının bugün yaşadığı sıkıntıları görebiliyoruz. Önemli olan bu zor günleri atlatacakken herkesin birbirine destek olması. Bizim ayaklarımız yere sağlam basıyor. Biz kazanırken de aynı ciddiyetteyiz, kaybederken de aynı ciddiyetteyiz. Bizim takım hakkında disiplinsiz gibi söylemler bizi sadece daha da yüreklendirir. Benim olduğum yerde disiplinsizliğin olması söz konusu bile olamaz. Biz dimdik ayaktayız. Biz bu takımı hedefe götürecek kadar karakterli duruşumuzu göstereceğiz ve inşallah istediğimiz hedefe ulaşacağız” ifadelerini kullandı. 

‘’SAHİL BANDI ETKİSİ’’

‘’Sezon başlarında nedense sahil bandı olan takımlar lige iyi başlayamıyor’’ diyen Eriş, “Bizim bu çocuklardan beklentilerimiz var. Bizim takımımızdan beklentilerimiz var. O çocuklarımızda bunu yapabilecek güçteler. Bugün kötü başlamış olmak onların kötü oyuncu olduğunu göstermez. Ben hepsinin çok daha iyi performans sergileyeceklerine inanıyorum. Maalesef sezon başlarında sahil bandı olan takımlar iyi başlamıyor. Bu biraz iklimden, rahatlıktan mı kaynaklanıyor? Bu tabi bizi üzdü. Ama dediğim gibi ben oyuncularıma çok güveniyorum. Onları yaşanan 3 maçtaki periyotta ikaz ettik. Neler yapılası gerektiğini anlattık. Herkesin ayaklarının daha sağlam basması gerektiğini söyledik. Güven başka bir şey ama laubalilik başka bir şey. Geri kalan her şey teferruat olduğunu anlattık” dedi. 

‘’TARAFTARA GÜVENİYORUZ’’

Fethiyespor taraftarına çok güvendiklerini kaydeden Eriş, “Onların da bu çocuklara çok güvendiğini iyi biliyorum. Ümit edelim, ilerleyen haftalar hepimizi daha mutlu hale getirecektir” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz