FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

FETHİYE’DE  100. YIL COŞKUSU

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Fethiye  100. Yıl Coşkusunu  “Edip Akbayram”  İle  Yaşadı

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Kullukçu “Bu  Asil  Ve  Yüce  Ruh Sonsuza  Kadar Yaşayacaktır”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

Çıralı “Milletimizi Nice 100’üncü Yıllara Gençlerimiz Taşıyacak”

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

FETOB ARA TATİL KARARINDAN MEMNUN  

 FETHİYE  POLİSİNDEN  KAÇAMADILAR…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 7 Eylül 2018 - 16:46:50

 

FETHİYE  POLİSİNDEN  KAÇAMADILAR…

Büyük bir başarıya  daha imza atan Fethiye Polisi; Fethiye’de  gasp, kundaklama ve genel güvenliği kasten tehlikeye sokma suçlarını işleyen şüphelileri Marmaris’ten aldı. Fethiye’de bir mobilya dükkanını benzin dökerek yakan 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. Fethiye’de bir mobilya atölyesinin yakılma anı iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan olayda;  S. B.’ye ait olan iş yerine gelen 3 kişi ellerinde bidonlarla rast gele benzin döküp iş yerini ateşe verdiği görüldü.

Fethiye’nin Taşyaka Mahallesi Şehit Fethi Bey Caddesi üzerinde bulunan S.B. isimli esnafa  ait bir mobilya imalathanesinde meydana gelen kavga üzerine Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri, harekete geçti. İddialara göre; Marmaris’te bir spor salonu sahibi olduğu öğrenilen K.A. ve 2  kişi, mobilya imalatçısı S.B.’den alışveriş yaparak parayı ödemediler. Bu şahıs adına başka işyerlerine de sipariş alıp yapmasına rağmen yine para ödenmediğini, işyerinde tehdit sonucu 140 bin TL para da aldıklarını daha sonra 50’şer bin TL.  daha istediklerini, ödemeyince işyerini benzinle kundakladıkları iddia edildi. İşyeri sahibi S.B., ifadesinde Marmaris’te spor salonu sahibi olduğunu iddia ettiği K.A. isimli şahsa 30 bin 500 TL tutarında dolap teslimatı yaptığını ancak yapılan işin karşılığı olan parayı alamadığını, şahsın yapılan işi beğenip bu ürünleri pazarlamak istediğini, kendisi için mal yapmasını istediğini, bunun üzerine şahıs adına başka işyerlerine mal yaptığını, bu dönem içerisinde K.A. isimli şahıstan iki kez 50’şer bin TL olmak üzere 100 Bin TL para aldığını, şahsın pazarlaması için yaptığı malları K.A. isimli şahıs pazarlamayınca çeşitli nedenler ileri sürerek sözleşmeye uymadığını ve kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu ve zarara uğrattığını ifade etti.

“MARMARİS’TE   YAKALANDILAR”

S:B. 16 Temmuz günü K.A.’nın yanında sadece ismini  bildiği bir kişiyle geldiğini, işyerindeki çalışanları dışarı çıkartıp kendisini tehdit ettiğini, tehdit sonucu K.A.’nın hesabına 140 bin TL gönderdiğini, geçtiğimiz hafta içerisinde de K.A. bu kez yanında 7-8 kişi ile gelip kendisini aradığını, bir tanıdığı vasıtasıyla 50 bin TL para ve 50 bin TL’lik malzeme istediğini söyleyip gittiğini ifade etti. 3 Eylül günü sabah saatlerinde K.A.,bu kez 2 kişi ile işyeri ofisine gelerek 100 bin TL’lik senedi tahsil etmeye geldiğini söylediğini, şahısların ellerindeki bidonlardaki benzini işyerinin içerisine rastgele dökerek yaktıklarını ve araca binip kaçıp gittiklerini daha önce savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu, bu şahıslardan şikayetçi olduğunu söyledi. S.B.’nin şikayeti üzerine olay yeri inceleme ekipleri işyerinde metal çakmak, çakmak üzerinde 2 adet parmak izi, benzin konulan kırmızı renkli bidonları delil olarak elde ederken, işyeri güvenlik kamera kayıtlarını da incelemeye alındı. Fethiye Cumhuriyet Savcılığının talimatları doğrultusunda Marmaris’te yakalanan K.A. ile M.K. ve Y.A.T. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemede gasp, kundaklama ve genel güvenliği kasten tehlikeye sokulması suçuyla tutuklanarak cezaevine gönderildiler.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz