SİR DOMİNİCK CHİLCOTT KCMG “TÜRKİYE’YE DESTEKLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

SİR DOMİNİCK CHİLCOTT KCMG “TÜRKİYE’YE DESTEKLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Büyükelçi Chilcott’tan Başkan Karaca’ya Ziyaret

Büyükelçi Chilcott’tan Başkan Karaca’ya Ziyaret

BAŞARILI SPORCULAR KAYMAKAM’I ZİYARET ETTİLER

BAŞARILI SPORCULAR KAYMAKAM’I ZİYARET ETTİLER

FETHİYE ATA OKULLARINDA ENGELLİLER HAFTASI

FETHİYE ATA OKULLARINDA ENGELLİLER HAFTASI

NURSEL ÖZDEMİR “BİZ’DE BURADAYIZ”

NURSEL ÖZDEMİR “BİZ’DE BURADAYIZ”

AZDA  15. MAĞAZASINI TAŞYAKA’DA  AÇTI…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 17 Ağustos 2018 - 09:23:40

Fethiye’nin markası Azda Süpermarketler Grubu 15. Mağazasını Fethiye Taşyaka’da törenle açtı.  İstanbul’a da 7 şube açarak Türkiye’nin tanınmış bir markası haline gelen Azda Süpermarketler Grubu; Fethiye’ye de yatırım yaparak  Fethiye’de ki mağaza sayısını 8’e çıkarmış oldu. Yoğun sıcağa rağmen yoğun katılımın olduğu açılış törenine; Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Belediye Başkan yardımcısı Mete Atay, Fethiye Belediyesi meclis üyeleri, Ölüdeniz eski belediye başkanı Keramettin Yılmaz, FTSO başkanı Osman Çıralı, FTSO Meclis başkanı Mustafa Büyükteke, Azda Grup yönetim kurulu başkanı Hüseyin Nebioğlu, Azda Grup İcra Kurul Başkanı ve Genel Müdür Turgut Akgün, perakende sektörünün temsilcileri ve davetliler katıldılar…

Azda Grup yönetim kurulu başkanı Hüseyin Nebioğlu yapmış olduğu konuşmada “Fethiye’nin markası olarak  büyük bir gurur içinde büyümeye  ve ülkemiz ekonomisine katkı  sağlamaya devam ediyoruz. Genellikle global sermayenin büyükşehirlerden Anadolu’ya yayıldığı ekonomik ortamda bizler tam tersini gerçekleştirerek 1988 yılında Fethiye Hisarönünde başlatmış olduğumuz yolculuğu İstanbul’a kadar taşıdık. İstanbul’da 7 şubemiz ve Fethiye’de de 8 şubemiz ile halkımızın hizmetindeyiz. Fethiye’nin markasına sahip çıkan tüm hemşerilerimiz  ile  müşterilerimize çok teşekkür ediyorum.  Fethiye’mize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“AZDA ARTIK FETHİYE’NİN GÜÇLÜ BİR MARKASIDIR”

Gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan Azda Grup başkanı Hüseyin Nebioğlu “1985 yıllarında Hisar market olarak başlayan ve daha sonra Diana  market olarak devam eden; ilk küçük tahta raflarla, küçük bir kulübeyle başlayan ve 2006 yılında kurumsallaşarak yola çıkan Azda Marketin bugün Türkiye’de 15’inci, Fethiye’de de 8’inci mağazamızın açılışını yaptık. Azda artık Fethiye’nin güçlü bir markasıdır. Bugünlere Fethiye’nin, bölgemizin insanlarıyla, onların verdikleri güçle geldik. Bu nedenle bölge halkımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada bölge halkımızın verdiği güçle, bu serüveni sürdürmeye devam edeceğiz. Ülkemizi, bölgemize istihdam; ekonomimize katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biz burada bir ilki gerçekleştirdik. Bu ilk; hep İstanbul’dan Anadolu’ya global sermayelerin yayıldığını görüyoruz. Ama biz bu gücü tersine çevirdik. Anadolu’dan İstanbul’a gittik. Sermayemizin bu bölgeden bir başka bölgeye değil, bir başka bölgeden bu bölgeye girmesini sağladık. Bundan da büyük bir gurur duyuyoruz. İstanbul’daki mağazalarımızın da her geçen gün yaygınlaştığını ve markamıza değer kattığını izliyoruz. Kaliteyi, güveni, tazeliği ve iyi fiyatı en iyi şekilde, bu kadar güçlü sermayelerin karşısında sürdüreceğimizin sözünü veriyoruz. İnşallah ülkemizde zincirleşerek mağaza açmaya devam edeceğiz” dedi.

“AVRASYA KALİTE ÖDÜLÜNÜ ALDIK”

Azda Grup İcra Kurul Başkanı ve Genel Müdür Turgut Akgün’de açıklamasında “2015 yılına kadar Azda bir Fethiye markasıydı. İstanbul’da da Azda marketlerini açarak farklı bir marka haline geldik. Türkiye’de birçok perakende kuruluşumuz ve birçok marka var. Ama bunların içinde hem 2014, 2015, 2016 ve 2017 yılında Türkiye’nin en iyi perakende ödülünü almıştık. Ayrıca Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından da altın marka ödülünü almıştık. Hem de Avrasya Kalite ödülünü aldık. Bunlar onur verici. Gerçekten insanları ileriye iten duygular. Bundan sonrada her şart altında büyümeye devam edeceğiz. Kriz döneminde olsak da olmasak da yerimizi sağlamlaştırıp hızla büyümeye devam edeceğiz. Türkiye’nin en iyi markaları arasında girmeyi sağlayacağız” diye konuştu. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’da konuşmasında “Hüseyin kardeşimi yıllardır tanıyorum aynı zamanda kendisi  belediye meclis üyemiz. Zoru başararak bu seviyeye geldi.  13 kardeşimiz  de bu mağazada burada ekmek yiyecekler. Doların ve dövizin  çıktığı bu ortamda işini büyüten ve yatırım yapan Hüseyin kardeşimi takdir ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’de konuşmasında;  ilçe ve ülke ekonomisine yeni bir işyeri  daha kazandırarak  destek olan Azda Grubu kutluyorum ve yeni şubelerinin  hayırlara vesile olmasını diliyorum, dedi. (HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz