Büyük Bir  Can  Kaybı Vardır

Büyük Bir  Can  Kaybı Vardır

Eski  Belediye  Başkanı   Kurtarılamadı

Eski  Belediye  Başkanı   Kurtarılamadı

Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Ceren Temsil edecek

Dünya Şampiyonasında Ülkemizi Ceren Temsil edecek

Çiftçiler “Mor Mucize” İle Tanıştı

Çiftçiler “Mor Mucize” İle Tanıştı

Bakırlıoğlu ve Ünlü’den Karaca’ya Ziyaret

Bakırlıoğlu ve Ünlü’den Karaca’ya Ziyaret

MİLLETİMİZLE  VAR OLMAYA DEVAM EDECEKTİR…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 15 Ağustos 2018 - 13:35:44

 

AK Partinin kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklamada bulunan  Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan;  17 yıl önce siyasi hayata adım atarak Türk demokrasi tarihinde kendine muazzam bir yer edinen Ak Parti’nin, bugün de ilk günkü heyecan, azim, inanç ve şevkle ülkeye hizmet vermeye devam ettiğini,söyledi.

Kadir Sarıhan partisinin 17. Kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada  “Ak Parti’nin, 16 yıldır tek başına iktidarda kalarak bu alanda unutulmaz bir başarı kazandığını, açık ara önde kazandığı seçimlerle de Türk siyasi hayatına damga vurduğunu söyledi. 14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başkan ve Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulan Ak Parti’nin, her dönemde gücünü milletten alarak, milletin takdirini kazanarak bugünkü konuma ulaştığını vurgulayan Başkan Kadir Sarıhan, ‘Ekonomik ve siyasi istikrarsızlıkların yaşandığı bir dönemde tarih sahnesine çıkan Ak Parti, kurucusu ve liderimiz Cumhurbaşkanımız  Erdoğan’ın öncülüğünde kutlu yürüyüşünü sürdürüyor. Partimiz, her türlü güçlüğe rağmen, milletimizle birlikte var olmaya devam edecektir’ dedi.

‘’HALKIN UMUDU OLDUK’’

Başkan Sarıhan, Ak Parti’nin Türkiye’nin zengin kaynaklarına, genç ve dinamik nüfusuna, tarihi ve kültürel mirasına, köklü devlet geleneğine, Türk milletini dini ve milli değerlerde buluşturan dayanışma ruhuna güvenerek yola çıktığını, bunda da ne kadar haklı olduğunun bugün daha net olarak görüldüğünü belirtti. Ak Parti’nin doğuşunun, toplumsal bir istekten kaynaklandığını kaydeden Başkan Sarıhan, bu coğrafyada binlerce yıl birlikte yaşayan, ortak kaderi paylaşan tüm halkın partisi olduklarını, milli iradeye saygı duyan, gücünü milletten alan bir parti olarak her daim halkın umudu olduklarını vurguladı.

’HEP TEK YÜREK OLDUK’’

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, açıklamasında Ak Parti’nin kuruluş tüzüğünde yer alan ilkelere, hedeflere, milletle el ele vererek ulaştığını, iktidarda olduğu 16  yılda, Türkiye’yi daha güçlü hale getirecek büyük projeleri yaşama geçirdiğini söyledi.

HAİNLER YİNE İŞ BAŞINDA”

Ak Parti’nin Türkiye’yi dünyada sözü geçen bir ülke konumuna getirdiğini savunan Kadir Sarıhan, bu süreçte Türkiye’nin çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını, ancak Türk milletinin her seferinde tek yumruk olduğuna değinerek şunları söyledi ‘’Türkiye ne zaman güçlense, söz sahibi olsa, batılı emperyalist güçler bundan rahatsız oluyor. Ülkemizi bölmek, karıştırmak, zayıflatmak için her türlü oyunu sahneye koymaktan çekinmiyorlar.Hem partimize, hem ülkemize yönelik hain girişimlerden hiç vazgeçmiyorlar.Yakın zamanda dış güçlerin tertiplediği  FETÖ terör örgütünün hain darbe girişimini yeni  atlattık.Milletimiz, karanlık güçlerin karşısına dikilerek, bu ülkenin, bu devletin, bu bayrağın sahipsiz olmadığını tüm dünyaya gösterdi.Hainlerin tezgahını milli irademizle, vatan aşkıyla, bayrak sevgisiyle, milli mücadele ve Çanakkale ruhuyla bozduk.

‘’DİZ ÇÖKTÜREMEYECEKLER’’

Bölgesinde kendi kaderini başkalarına teslim etmeyen, söz sahibi, gücünü milletinden alan Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmek, parçalamak isteyenler, şimdi  yeni tezgah peşindeler.Silahla, diplomasiyle başarılı olamayan hainler,ekonomimiz üzerinden oyun oynayarak, Türk milletini zayıflatmaya çalışıyorlar. Ama herkes bilsin ki ülkemiz, milletimizin iradesiyle bu karanlık oyunları da bozacaktır. Türkiye,  emperyalist güçlerin önünde asla diz çökmeyecek, bu zorlu mücadeleden de Allah’ın izniyle başarıyla çıkacaktır” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz