Körfez Ölüyor ?

Körfez Ölüyor ?

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Başkan Karaca, Süper Enduro’yu İzledi

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Yamaç Paraşütü Pilotları İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

Fethiye Ovacık’ın Yazın Yaşanan Su Sıkıntısı Giderildi

Turkmall’dan Fethiye ve Bölgesine dev AVM Yatırımı
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 8 Ağustos 2018 - 09:55:30

 

Ülkemizde yaklaşık 1992 yılından beri faaliyet gösteren forum alışveriş merkezlerinin sahibi Levent Eyüboğlu Fethiye’ye yatırım yapıyor. Türkiye’ye bugüne kadar 80’e yakın AVM yatırımını yapan 3 milyar dolarlık fon büyüklüğü ile Avrupa’nın en önemli AVM yatırımcıları arasına girmeyi başarmış, Eyüboğlu, ülkemiz dahil 13 ülkede AVM yatırımları var.

Dünyanın en büyük AVM’si olarak gösterilen, 485Bin metrekare kapalı alana sahip içinde bulunan SMART MALL AVM yatırımının da Fiba Holding Hüsnü Özyeğin ile birlikte yapan TURKMALL şirketinin yönetim kurulu başkanı Levent Eyüboğlu Fethiyeli İş Adamı Yunus Önderin davetlisi olarak Fethiye’ye geldi. Yunus Önder yaptığı açıklamada; “TURKMALL şirketi ve Levent Eyüboğlu ile yaklaşık on yıldır Türkiye’nin birçok yerinde proje yapıyoruz. Bunun devamında Fethiye ve bölgesine de bir Outlet Avm eksikliğini görerek bu yatırımın bölgeye yapılması için yaklaşık iki yıldır çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızla birlikte AVM projesinin yapılacağı yeri görmek ve bölgede incelemelerde bulunmak üzere Levent Bey bölgemize geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu yatırımla Fethiyeli hemşerilerimiz kaliteyi çok ucuza alabilecekleri bir avm ye sahip olacaklar.”dedi

Turkmall Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eyüboğlu da yaptığı açıklamada; “ülkemizde Forum Avmleri ile çıktığımız yatırım yolculuğumuza Anadolu için yeni ürettiğimiz Novada Avm markamızla devam ediyoruz. Yunus Önder kardeşimiz bizim yaklaşık on yıldır partnerimiz. Ülkemizin birçok yerinde beraber projeler yaptık. Bugünde kendisinin iki yıllık bir çalışması olan Fethiye Novada Outlet Avm projesi için Fethiye’deyiz. Bu projeyi de inşaallah hep birlikte bölgeye kazandıracağız. Yunus kardeşime ve Fethiye protokolüne misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederim.”dedi.

Haber / Foto:Nur İLİK

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz