“YÖRÜKLER”  BİR ARAYA GELDİ

“YÖRÜKLER”  BİR ARAYA GELDİ

MUĞLA’DA YILIN BAŞKANI BEHÇET SAATCI…

MUĞLA’DA YILIN BAŞKANI BEHÇET SAATCI…

YENİ TERMİNAL İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ SEFER BAŞLIYOR

YENİ TERMİNAL İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ SEFER BAŞLIYOR

ŞEF MAVİ’DEN  YEMEK  FESTİVALİ

ŞEF MAVİ’DEN  YEMEK  FESTİVALİ

VALİ TARAFINDAN AÇILDI

VALİ TARAFINDAN AÇILDI

FETHİYELİ  MOTOKROSÇU  BARAN KOCAMAN  ÇATALCA’DAN  RÜZGAR GİBİ  GEÇTİ…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 31 Temmuz 2018 - 09:59:52

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2018 yarış takviminde yer alan Türkiye Motokros Şampiyonası’nın üçüncü ayağı 28-29 Temmuz tarihlerinde Çatalca’da düzenlendi. 3. Ayak yarışına İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Sakarya, Tekirdağ ve Bursa başta olmak üzere bir çok ilden yarışçılar katıldı.

Fethiyeli minik motokrosçu Fethiye Orman spor Kulübü sporcusu  Baran Bulut Kocaman  65cc grubunda Türkiye birincisi oldu. Baran Bulut Kocaman  geleneğini bozmayarak yine ipi göğüsledi ve Fethiye ve Muğla’nın  ismini bir kez daha duyurdu.  Geleceğin motokrosçusu  Baran Bulut Kocaman;  Avrupa ve Balkan şampiyonalarındaki zaferlerinin ardından Türkiye şampiyonasındaki zirve mücadelesine devam ediyor.

İstanbul Çatalca’da yapılan Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 3. ayağında yarışçılar ilk yağmur ikinci günde sıcak havayla birlikte izleyenlere heyecanlı yarışlar izletti. Teknik, hız ve dengenin öne çıktığı Türkiye Motokros Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışları 57 sporcunun katılımıyla Çatalca’da yapıldı. Türkiye Şampiyonası’nı TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım, Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın ve Erhan Güzel ile yüzlerce vatandaş izledi. Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün organize ettiği yarışlarda Cumartesi günü yağmur, Pazar günü de sıcak hava etkili oldu.(HABER/GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz