“YÖRÜKLER”  BİR ARAYA GELDİ

“YÖRÜKLER”  BİR ARAYA GELDİ

MUĞLA’DA YILIN BAŞKANI BEHÇET SAATCI…

MUĞLA’DA YILIN BAŞKANI BEHÇET SAATCI…

YENİ TERMİNAL İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ SEFER BAŞLIYOR

YENİ TERMİNAL İLE 24 SAAT KESİNTİSİZ SEFER BAŞLIYOR

ŞEF MAVİ’DEN  YEMEK  FESTİVALİ

ŞEF MAVİ’DEN  YEMEK  FESTİVALİ

VALİ TARAFINDAN AÇILDI

VALİ TARAFINDAN AÇILDI

Büyükşehir, Seydikemer ‘de sathi kaplama çalışmalarına başlıyor
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 30 Temmuz 2018 - 12:03:37

 

Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarına başlayan Muğla Büyükşehir Belediye ekipleri, Dalaman ilçesinin 3 Mahallesinde yaklaşık 6 kilometrelik 2. Kat sathi kaplama çalışmalarını tamamladı.

Yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi 2018 yılında yapacağı 268 kilometre yol çalışmasına devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hafta başı itibariyle Dalaman ilçesinde başladıkları asfaltlama çalışmalarında 6 kilometre uzunluğunda 2. Kat sathi kaplama çalışması yaptı. Ekipler, Sabunlu Mahallesinde 2 kilometre, Kavacık Mahallesinde 1,2 kilometre ve Bozbel Mahallesinde de 3 kilometre 2. Kat sathi kaplama çalışması yaparak 3 mahallenin yollarındaki çalışmaları tamamladı.

“Güvenli ve Modern Yollar” sloganıyla başlattığı asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Cuma günü itibariyle Seydikemer İlçesi Bayır-Çökek-Dere grup yolunda 25 kilometre uzunluğunda 2. Kat sathi kaplama çalışmalarına başlayacak.

Yaklaşık olarak bir hafta sürecek olan çalışmaların ardından önem sırasına ve iş programına göre diğer mahallelerin asfaltlama çalışmaları devam edecek.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

DCIM100MEDIADJI_0007.JPG

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz