Başkan Saatcı Adaylığını Açıklıyor

Başkan Saatcı Adaylığını Açıklıyor

DEMİRCİOĞLUNDAN KÜTÜPHANEYE DESTEK

DEMİRCİOĞLUNDAN KÜTÜPHANEYE DESTEK

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  

YILMAZ   “BUGÜN FETHİYE SİYASETİNİN DEĞİŞTİĞİ GÜNDÜR”

YILMAZ   “BUGÜN FETHİYE SİYASETİNİN DEĞİŞTİĞİ GÜNDÜR”

Kaza Fethiye Ve Seydikemer’i Yasa Boğdu

Kaza Fethiye Ve Seydikemer’i Yasa Boğdu

GÖKCAN VE DEMİR’İN  “ANKARA”  MESAİSİ  DEVAM  EDİYOR
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 27 Temmuz 2018 - 10:23:54

Muğla AK Parti Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir,  Bakanlık ziyaretlerine devam ediyor. Gökcan ve Demir; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet ERSOY’u makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’in de katıldığı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile yapılan görüşmede “Kıyı Kanunundan dolayı imar planı yapılamaması, İlimizde bulunan korunan alanların aynı zamanda ÖÇK, Milli Park, Sulak Alan, Arkeolojik Sit, Tabiat Parkı, Kentsel Sit v.b olduğundan dolayı kurumlar arası yetki karmaşası yaşanması, sit alanları ve imar barışı gibi konular”  ele alındı.

Gökcan ve Demir, ÖÇK ve sit alanlarından kaynaklı olarak Muğla’da imar sorunu ve konut açığı yaşandığını belirterek; Sayın Bakanımıza Muğla’mızın özel bir il olduğunu ve özellikle imar ve yapılaşmada ciddi sorunlar yaşandığını, hemşerilerimizin bu sorunlarının çözümü için destek istediklerini ifade etti. İmar barışı ile vatandaşların önemli bir sorununun çözüldüğünü,  bu durumun hem vatandaşın hem de devletin  yararına olduğunu söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum; ancak kaçak yapılaşmalara ve fırsatçılara asla izin verilmeyeceğini vurguladı.

“GÖKCAN VE DEMİR  KÜLTÜR VE TURİZM BAKANINI ZİYARET ETTİ”

Kültür ve Turizm Bakanına  yapılan  ziyarete; Gökcan ve Demir’in yanı sıra Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’la yapılan görüşmede  Gökcan ve Demir; Muğla’nın Dünya Turizminde hak ettiği noktaya gelebilmesi ve  marka değerinin daha da artması için ciddi projelere ve daha  etkin bir tanıtıma ihtiyaç duyulduğunu, bu konuda Sayın Bakanımızdan destek istediklerini ifade etti. Sayın Bakanımızın, hem sahayı hem devleti iyi bildiğini  vurgulayan Gökcan ve Demir; “Bakanımızı Muğla’ya davet ettik, kendileri bir iki hafta içinde Muğla’yı ziyaret edecek ve ilimizde ilgili tüm kurum ve kuruluş temsilcileri ile bir toplantı yaparak, Muğla’ya destek olacak.”  şeklinde konuştu.

“GÖKCAN VE DEMİR  TOKİ BAŞKANIYLA  PROJELERİ GÖRÜŞTÜ”

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’ı da Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir  ile birlikte ziyaret eden Gökcan ve Demir, TOKİ Başkanımızla Muğlamız adına çok verimli ve yararlı bir görüşme yaptıklarını belirterek; “İlimizde devam eden ve planlanan projeleri ele aldık. İhtiyaç duyulan ilçelerimizde de TOKİ projeleri geliştirilmesini  görüştük. Köyceğiz ve Kavaklıdere ilçelerimizde planlanan projeler üzerinde mutabık kaldık. Menteşe’de devam eden konutların da en kısa sürede tamamlanarak hak sahiplerine teslim edileceği müjdesini veriyoruz” dedi. Ak Parti Muğla Milletvekilleri Gökcan ve Demir;  ekonomik, sosyal ve kültürel alandaki yatırımlara öncelik ve  büyük önem verdiklerini belirterek, Muğla’nın daha da gelişmesi, yatırım ve hizmet anlamında daha fazla pay alması için  büyük çaba harcadıklarını ifade etti.(HABER MERKEZİ)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz