Yağış ve Fırtına Yıktı Geçti

Yağış ve Fırtına Yıktı Geçti

SIRADA EMİTT FUARI  VAR

SIRADA EMİTT FUARI  VAR

Kayaman “Görev Verilirse Kaçmayız”

Kayaman “Görev Verilirse Kaçmayız”

SARIHAN’DAN MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

SARIHAN’DAN MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

POLİS LOJMANI YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

POLİS LOJMANI YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Ayın Şoförü Fethiye’den
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 26 Temmuz 2018 - 10:01:58

Fethiye’de taksi sürücüsü Uğurcan Karaoğlu, Ayın şoförü seçildi.

Fethiye’de taksi sürücüsü Uğurcan Karaoğlu, müşterisinin unuttuğu parayı sahibine iade ettiği için ayın şoförü seçildi.

Çalış taksi durağı şoförlerinden Uğurcan Karaoğlu geçtiğimiz günlerde aracına binen yabancı turistin aracında para unuttuğunu fark etti. Yabancı turistin unuttuğu yüklü miktarda parayı, sahibini bularak iade eden Çalış taksi durağı şoförlerinden Uğurcan Karaoğlu ayın şoförü seçildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarında güvenli sürüş tekniklerini uygulayan, vatandaşlar tarafından beğenilen ve memnuniyet duyulan araç şoförleri içerisinden seçilerek her ay bir şoför belirleyerek “Ayın Şoförü” ödülünü veriyor. Bu ay ödülü müşterisinin aracında unuttuğu parayı sahibine iade eden Uğurcan Karaoğlu aldı. Uğurcan Karaoğlu “Ayın Şoförü” ödülünü Muğla Büyükşehir Belediyesi şube müdürlerinden aldı.

S.S. 85 Motorlu Taşıyıcılar Taksiciler Kooperatifi başkanı Çağdaş Kocayiğit, “Çalış taksi üyelerimizden Uğurcan Karaoğlu kardeşimiz geçtiğimiz günlerde aracında yabancı turistin unuttuğu yüklü miktarda parayı, sahibini bulup geriye iade ettiği için ayın şoförü ödülüne layık görüldü. Kardeşimizin bu onurlu davranışını ayın şoförü ödülü ile taçlandıran Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün’e, UKOME Daire Başkanımız Hamdi Alper Kolukısa’ya teşekkür ederiz. Ödülümüzü bize takdim eden şube müdürlerimiz Faruk ve Selçuk Bey’e de teşekkür ediyorum. Uğurcan kardeşimizi de gönülden kutluyorum. Hedefimiz önce Muğla sonra ülkemiz için taksicilikte örnek kooperatif olmak.”dedi.

Haber / Foto: Hakan Çelikdemir

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz