Yağış ve Fırtına Yıktı Geçti

Yağış ve Fırtına Yıktı Geçti

SIRADA EMİTT FUARI  VAR

SIRADA EMİTT FUARI  VAR

Kayaman “Görev Verilirse Kaçmayız”

Kayaman “Görev Verilirse Kaçmayız”

SARIHAN’DAN MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

SARIHAN’DAN MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

POLİS LOJMANI YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

POLİS LOJMANI YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

FTSO YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARININ BAYRAMINI KUTLADI
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 25 Temmuz 2018 - 09:11:18

 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Fethiye’de bulunan basın kuruluşlarını ziyaret ederek 24 Temmuz Basın Bayramını Kutladı. Basın mensuplarının zor şartlar altında kamuoyunun bilgilenmesi için gece gündüz çalıştığını kaydeden FTSO Başkanı Osman Çıralı, Odanın çalışmalarının üyeye ve kamuoyuna duyurulması noktasında verdikleri destek için de basın kuruluşlarına ve mensuplarına ayrıca teşekkür etti. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mete Ay ve Kemal Hıra, FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tufanve Meclis Üyesi Selamettin Yılmaz,24 Temmuz Basın bayramı sebebiyle Fethiye’de bulunan Batı Akdeniz Medya, Ege Gazetesi, FRT, Kanal Likya, Dost Gazetesi ile Fethiye ve Beşkaza Gazetelerini ziyaret etti.Basın mensupları ile bir araya gelen ve sohbet etme fırsatı bulan FTSO yönetimi, 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı.

“ÇIRALI, BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR ETTİ”

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye’deki basın mensuplarının 24 Temmuz Salı günü Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek kahvaltıya gideceklerini, bu nedenle de kutlama ziyaretleri bir gün önce gerçekleştirdiklerini söyledi. Çıralı, “24 Temmuz Basın Bayramını kutlamak amacıyla ilçemizde görev yapan basın kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Basın mensupları, kamuoyunun ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelerden haberdar olması için önemli bir görev üstleniyor. Basın mensuplarımız, bu görevi yerine getirebilmek için mesai kavramı olmaksızın çalışıyor. Doğal afetlerde canını riske de atıyor. Görevlerini yaptıkları için şiddete de maruz kalabiliyor. Bu yüzden basın mensuplarının can güvenliğinin olması, bilgi edinmelerinin kısıtlanmaması ve yazdıkları doğru bilgilerden ötürü maddi ve manevi yaptırıma maruz kalmaması gerekiyor. Bu anlamlı günün vesilesiyle ilçemizde görev yapan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz basın bayramını kutluyor, Odamızın hizmetlerinin üyelerimize duyurulması noktasında haberlerimize yer vererek bizlere destek oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“TELEFERİK PROJESİNDE HEDEF 2020”

Osman Çıralı, ziyaretlerde basın mensuplarının oda çalışmalarına ilişkin sorularını da cevapladı. Babadağ Teleferik Projesi 2020 yılında bitirmeyi hedeflediklerini söyleyen Çıralı,“Bürokraside bir takılma yaşamaz isek projemizi 2020 yılında bitireceğiz. Daha önce proje 2018 bitecek denildi ancak göreve geldiğimizde gördük ki böyle bir durum söz konusu değil. En kısa zamanda bitirmek için geleni yapıyoruz” diye konuştu.

(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz