MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

MUHTARLIK MAKAMI ÖĞRENCİLERİN…   

İzciler Sahneye Çıktı

İzciler Sahneye Çıktı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Göcek Çocuk Şenlikleri Başladı

Fethiye Lions 25. Yaşında

Fethiye Lions 25. Yaşında

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

KARACA, “ENGELSİZ BİR ŞEHİR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

GALATASARAYLI FUTBOLCULAR NURSEL ÖZDEMİR’ DEYDİ
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 24 Temmuz 2018 - 09:52:26

Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurumlarında Galataraylı eski futbolculardan Erkan Engin ve Volkan Arslan’ ı ağırladı. Fethiye Galatasaraylılar Derneği balosuna katılmak için gelen eski futbolcular Nursel Özdemir’ i ziyaret etmeden geçmediler.

Nursel Özdemir kurucu müdürü Salih Dündar’ ınyakınen tanıdıkları için kurumlarında ki öğrencilerini ziyaret etmek isteyen Volkan Arslan ve Erkan Engin ziyaretlerde şunları söylediler: “ Bizler yıllardır dünyanın birçok ülkesini gezdik. Birçok okul ve kurumları gezerek, öğrencilerle tanıştık. Fakat bugünkü ziyaretimiz çok anlamlıydı. Toplumumuzda bulunan belki de çoğumuzun farkına varmadığı dezavantajlı bir grupla bir araya geldik. Onları eğitim ortamlarında ziyaret ettik. Öğretmenleri ile görüştük ve yapılan eğitimlerin hiçte basit olmadığını fark ettik. Arkadaşımız Salih Dündar’ın yapmış olduğu bu hizmetin toplum açısından çok önemli olduğunu gördük. Avrupa’da gezdiğimiz birçok yer gibi kurumları oldukça temiz ve öğrencilerle çok hassas çalışmalar yapıyorlar. Sonbaharda tekrar geleceğiz ve tekrardan öğrencilerle bir araya gelmeyi istiyoruz. Bizleri ağırlayan başta Salih Dündar’a, kurum çalışanları ve minik öğrencilere teşekkür ederiz” dediler.

Salih Dündar ise kurumlarını ziyaret etmek isteyen Erkan Engin ve Volkan Arslan’ a ziyaretleri için teşekkür etti ve şunları ekledi:” Birçok yer görmelerine rağmen kurumumuzu ve eğitimlerimizi beğenmeleri bizleri onurlandırdı. Öğrencilerimizin her biri ile tek tek ilgileniyor ve eğitimlerine önem veriyoruz. Onları topluma kazandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca Erkan Engin ve Volkan Arslan’ ın tek tek öğrencilerle ilgilendiler. Bizi ve öğrencilerimizi mutlu ettiler. Tekrar bizleri ziyaret edeceklerini söylediler. Bu tür ziyaretler kurum olarak bizleri mutlu ve motive ediyor” dedi.(HABER/FOTO-GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz