KÜLTÜRELMİRASIMIZI   YAŞATIYORLAR

KÜLTÜRELMİRASIMIZI   YAŞATIYORLAR

KAYMAKAM’DAN  HAYIRLI  OLSUN  ZİYARETİ

KAYMAKAM’DAN  HAYIRLI  OLSUN  ZİYARETİ

GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU’NUN NİSAN AYI  TOPLANTISI

GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU’NUN NİSAN AYI  TOPLANTISI

KÜSİ   FTSO MECLİS ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ

KÜSİ   FTSO MECLİS ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ

DOC  AĞIZ  VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

DOC  AĞIZ  VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

“KAĞAN SÖYLEMEZGİLLER”  FETHİYESPOR’DA
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 23 Temmuz 2018 - 09:37:38

Fethiyespor üçüncü transferini gerçekleştirerek  geçen sezon Gümüşhanespor’da oynayan Kağan Söylemezgiller’i  renklerine bağladı.  Fethiyespor;  Gümüşhanespor`da forma giyen orta saha oyuncusu Kağan Söylemezgiller ile 2 yıllık sözleşme imzaladı…

Kahramanmaraşspor’da forma giyen santrafor  Yakup Ramazan Zorlu ile 2 yıllık sözleşme imzalayarak ilk transferi gerçekleştiren  Fethiyespor, sonra Konyaspor’dan sağ kanat oyuncusu Halil İbrahim Pekşen’i kadrosuna kattı. Dün de akşam üstü saatlerinde üçüncü transferini gerçekleştiren Fethiyespor; Kağan Söylemezgiller ile iki yıllık sözleşme yaptı. Fethiyespor yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı Özkan Torunoğulları ile birlikte sözleşmeye imza atan Kağan Söylemezgiller; her iki taraf içinde hayırlısı olsun, dedi.  Fethiyespor’a gelmemde Teknik Direktör  Levent Eriş hocamın da   etkisi  olduğunu ifade eden Kağan Söylemezgiller  “Fethiyespor’a geldiğim için çok mutluyum. 2 yıllık sözleşme imzaladım. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun. Allah utandırmasın. Başkanıma ve Levent hocama çok teşekkür ediyorum. Her zaman hedefleri olan takımlarda forma giydim, inşallah bu sezon hep birlikte özlenen günlere kavuşuruz” dedi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kağan Söylemezgiller “2010 yılında Ankaragücün’de, Karabük, Rize Çaykur, İsviçre, Şanlı Urfa ve Gümüşhanespor’da top oynadım. Büyük sözlerin adamı değilim ama Fethiyespor  için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

Fethiyespor yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı Özkan Torunoğulları’da konuşmasında “Fethiyespor’umuza hayırlı ve uğurlu olsun. Üçüncü transferimizi de gerçekleştirdik. Transferler konusunda  taraftarımız endişe etmesin. Nokta atışı yaparak, bekleyerek ve görerek transferlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kağan Söylemezgiller ile 1.5 aydır görüşüyorduk. Bu gün renklerlimize bağladık. Fethiyesporumuza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz