Başkan Saatcı Adaylığını Açıklıyor

Başkan Saatcı Adaylığını Açıklıyor

DEMİRCİOĞLUNDAN KÜTÜPHANEYE DESTEK

DEMİRCİOĞLUNDAN KÜTÜPHANEYE DESTEK

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  

YILMAZ   “BUGÜN FETHİYE SİYASETİNİN DEĞİŞTİĞİ GÜNDÜR”

YILMAZ   “BUGÜN FETHİYE SİYASETİNİN DEĞİŞTİĞİ GÜNDÜR”

Kaza Fethiye Ve Seydikemer’i Yasa Boğdu

Kaza Fethiye Ve Seydikemer’i Yasa Boğdu

FETHİYE’DE  “ROBOCOP”  AÇILDI…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 23 Temmuz 2018 - 09:58:47

Beslenme ve Aktif Yaşam Merkezi Robocop; Çarşı caddesi No: 126/2 adresinde açıldı. Halil İbrahim Erken  ile Uzay Güven’e ait  Robocop Beslenme ve Aktif Yaşam Merkezi;  dengeli ve sağlıklı beslenme ile  kilo alma ve kilo verme konularında  Fethiye’de  hizmet verecek.

Kendisi hakkında gazetemize bilgi veren Halil İbrahim Erken “Ben emekli öğretmen ve sanat eğitmeniyim. 26 yıl öğretmenlik yaptım. 8 yıldır da yaşam koçluğu eğitimi almaktayım. 90 kilodan 64 kiloya ve 56 bedenden 28 bedene düştüm.  8 yıldır hiçbir şekilde ilaç almıyorum. Dengeli beslendiğim için vücut direncim çok yüksek ve  6 saatlik bir uykuyla,  8 saat durmadan çalışabiliyorum, enerjim çok yüksek. Türkiye’deki  beslenme uzmanlarından ve Ünlü futbolcu Ronaldo’nun  besin  danışmanı  Prof. Dr. John Heiss’den ders aldım. 100’ün üzerinde sonuç aldığım kişi var” dedi.

Açmış olduğu Robocop Beslenme ve Aktif Yaşam Merkezi hakkında bilgi veren Halil İbrahim Erken “3 aydır Fethiye’deyim. Fethiye’yi çok sevdim ve yerleşmeye karar verdim.  İşyerimi açtım.  Engelliler dalında Türkiye yüzme ikincisi Uzay Güven ile birlikte çalışacağız. Aynı zamanda burası beslenme kulübü olmaktadır.  Spor kulüpleri ve salonlarında olduğu gibi bizden üyelik alan müşterilerimiz; sabah kahvaltılarını burada yapıyorlar ve sonra işyerlerine veya evlerine gidiyorlar. 7’den 70’e herkesi besleyebiliyoruz. Öğle ve akşam yemekleri ve gıdaları ile ilgili bir program vererek takip ediyoruz. Bu şekilde müşterilerimizi ideal kilolarına ulaştırabiliyoruz. Beslenme ve  kilo kontrolü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız  ve  hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda destek olacağız. Daha sağlıklı ve mutlu bir Fethiye için tüm vatandaşlarımızı  işyerimize davet ediyoruz. Fethiye’mize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.  Halil İbrahim Erken’in  iş arkadaşı Ramazan Uzay Güven’de “Yüzme sporcusuyum. Engelliler alanında Türkiye ikinciliğim var. Hem spor hem de yaşam koçluğu yapacağım” dedi.

Beslenme ve Aktif Yaşam Merkezi Robocop’un açılış etkinliğine; Eskişehir Vişnelik Beslenme Merkezi İşletmecisi Ayfer Çiçek, Eskişehir Kelebek Beslenme Merkezinden Dilek Çıngır, Eskişehir Yeniay Beslenme Merkezinden Gülçin Mutlu ve Mensur Uğurlu ile Eskişehir Nefes Beslenme Merkezinden Gökhan Tutucu katıldılar. Eskişehir Vişnelik Beslenme Merkezi İşletmecisi Ayfer Çiçek açıklamasında “Halil bey benim alt ekibimden, 11 yıldır yaşam koçluğu yapıyorum. Dünya’nın bir çok ülkesini gezdim. Halil beyin açmış olduğu işyerine destek amacıyla geldik. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Eskişehir Kelebek Beslenme Merkezinden Dilek Çıngır’da konuşmasında “Matematik öğretmeniyim. Öğretmenliği bıraktım. 8 yıldır yaşam koçluğu yapıyorum. Arkadaşımız Halil bey’in işyerinin açılışı için Eskişehir’den geldik. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Eskişehir Yeniay Beslenme Merkezinden Gülçin Mutlu ve Mensur Uğurlu ile Eskişehir Nefes Beslenme Merkezinden Gökhan Tutucu konuşmalarında;  açılış için Eskişehir’den geldik. Hayırlı ve uğurlu olsun, dediler.  Beslenme ve Aktif Yaşam Merkezi Robocop’un açılış kurdelesi  Halil İbrahim Erken ile Uzay Güven tarafından alkışlarla kesildi. (HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz