Başkan Saatcı Adaylığını Açıklıyor

Başkan Saatcı Adaylığını Açıklıyor

DEMİRCİOĞLUNDAN KÜTÜPHANEYE DESTEK

DEMİRCİOĞLUNDAN KÜTÜPHANEYE DESTEK

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  

                  AK  PARTİ  ROZETİ TÖRENLE TAKILDI                                                                                 “AK Partiden Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı”                                                  

YILMAZ   “BUGÜN FETHİYE SİYASETİNİN DEĞİŞTİĞİ GÜNDÜR”

YILMAZ   “BUGÜN FETHİYE SİYASETİNİN DEĞİŞTİĞİ GÜNDÜR”

Kaza Fethiye Ve Seydikemer’i Yasa Boğdu

Kaza Fethiye Ve Seydikemer’i Yasa Boğdu

YA-PA’NIN  “ULUSAL  EĞİTİM KAMPI”  BU GÜN BAŞLIYOR…
    • beskaza@beskazagazetesi.com
    • 13 Temmuz 2018 - 09:37:39

Kısa adı Ya-Pa olan Yaşam Paylaşım Ana Okulları Fethiye’de “Yaz Öğretmen Eğitim Kampı Semineri” düzenliyor. 2 gün sürecek olan eğitim kampına; Türkiye genelindeki  Ya-Pa Ana okulu şubelerinde görev yapan öğretmenler katılacak…

Ya-Pa  Yaşam Paylaşım Ana Okulları Fethiye şubesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Yaz Öğretmen Eğitim Kampı Semineri”  bu gün Saat 14.00’de Çalış  Gökkuşağı Kamping’te başlayacak. Seminer için Fethiye’ye gelen Ya-Pa okulları kurucusu ve genel müdürü Turhan Özduru yapmış olduğu açıklamada “Geleneksel hale getirmiş olduğumuz ve yılda iki defa düzenlediğimiz Yaz Öğretmen Eğitim Kampı Seminerinin ikincisini Fethiye’de gerçekleştirmeye karar verdik. Ulusal ölçekli  2 gün sürecek olan seminere Türkiye genelindeki Ya-Pa şubelerinde görev yapan öğretmenlerimiz katılacaktır. Bu yıl farklı olarak seminerimize Kıbrıs’tan da katılım var. Kıbrıs Montessori okulları öğretmenleri de seminerimize katılacak. Seminerimize; Fethiye’de de okul öncesi eğitim veren öğretmenlerimizi davet ettik. Onları da bekliyoruz” dedi…

Seminer ile ilgili bilgi veren Ya-Pa okulları kurucusu ve genel müdürü Turhan Özduru “Seminerimizin ana amacı mesleki gelişmeleri akademisyenler ile uygulamacılar arasında değerlendirmek ve paylaşmaktır.  Aynı zamanda YaPa’nın her seminerinde olduğu gibi eğitimcileri kendi aralarında tanıştırmak, kaynaştırmak ve bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamaktır” dedi.

Ya-Pa  Yaşam Paylaşım Ana Okulları Fethiye şubesi kurucu müdürü Meral Muriç’te açıklamasında “Ya-Pa Yaşam Paylaşım Ana Okullarının düzenlemiş olduğu “Yaz Öğretmen Eğitim Kampı Seminerine ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Yılda iki defa düzenlenen bu seminerlerin ilki kışın sömestre tatilinde ikincisi ise yaz tatilinde gerçekleşmektedir. Seminere yoğun bir katılım olacak. Türkiye’nin bir çok şehrinden ve Kıbrıs’tan öğretmenler gelecek ve Fethiye’nin tanıtımına da büyük bir katkı sağlayacağız. Bu seminerin Fethiye’de düzenlenmesinden dolayı Genel Müdürümüz Turhan beye çok teşekkür ediyoruz” dedi. Seminer hakkında bilgi veren Meral Muriç “Seminer Çalış’ta Gökkuşağı Kamping’te bu gün başlıyor. Saat 14.00’de Prof. Dr. Gelengün Haktanır tarafından “Renklerin Okula Yolculuğu” konulu bir sunum gerçekleşecek. Cumartesi günü ise  saat 9.30’da Doç. Dr. Özgül Bolat tarafından “Adım adım ilkokula başlamak” konulu sunum gerçekleşecek. Saat 12.00’de Dr. Elif Esmer tarafından “Öğretmenler İçin Mutluluk Atölyesi” etkinliği düzenlenecek. Saat 14.00’de Dr. Oktay Aydın tarafından “Okul Öncesinde Bilinç Altı Kodlamalar” sunumu, Saat 16.00’da Öğretim görevlisi Elif Kurtuluş Küçükoğlu tarafından “Stem Eğitimi” sunumu ile  Saat 17.00’de “Stem Eğitimi Atölyesi” çalışması düzenlenecektir. 2 gün sürecek olan ücretsiz seminerlerimize Fethiye’deki okul öncesi eğitim veren tüm öğretmenlerimiz’ de  davetlidir” dedi.

(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz